SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Podunajsko a Žitný ostrov - vodné mlyny v objatí lužných lesov

FaceBook  Twitter  

300 kolrovo  mal dunaj img 2688

Už ste splavovali Malý Dunaj? Vedeli ste, že vytvára najrozsiahlejší riečny ostrov v Európe - Žitný ostrov, ktorý je jednou z najväčších zásobární pitnej vody? Objavte spoločne s nami tento vodný raj. Pripravujeme knihu,v ktorej Vám odhalíme všetky zvlnené toky, vodné mlyny, dedinky, mestá, lužné lesy - bohatstvo nášho Slovenska, ktoré rastie na Podunajskej nížine...

 

 

 

Región Podunajsko a Žitný ostrov sa nachádza v juhozápadnej časti Slovenska, pri hraniciach s Maďarskom. Prevažnú časť územia tvorí Podunajská nížina. Žitný ostrov je najväčším riečnym ostrovom v Európe. Zo západu a z juhu ho lemuje Dunaj, zo severu Malý Dunaj a z východu dolný Váh, do ktorého Malý Dunaj vteká. Monotónne rovinaté územie, najväčšie zásoby pitnej vody v strednej Európe, lužné lesy so vzácnou faunou a flórou robia tento kraj jedinečným. Dôkazom toho je vytvorenie Chránenej krajinnej oblasti – Dunajské luhy. Je tu tiež množstvo termálnych prameňov, ktoré Vám vyliečia boľavé kosti, ako kúpaliská v Dunajskej Strede, Komárne, Nových Zámkoch alebo v Patinciach.

Jeho rovinatý ráz a rozvinutá cestná sieť vytvárajú výborné podmienky pre rozvoj cykloturistiky. Rímsky tábor, hvezdáreň, včelársky skanzen, či pevnostný systém v Komárne? Návšteva Žitného ostrova určite stojí za to!

Dedina Mládeže- Malý Ostrov a Váh

300 dedina mldee mal ostrov a vhimg 0604

Vydavateľstvo CBS pripravuje knihu leteckých fotografií, aby priblížilo krásy regiónu z netradičného z pohľadu, aký majú možnosť vidieť len piloti a vtáci.

Chceme ukázať svetu krásy Vášho regiónu a prilákať k Vám nejedného zvedavého turistu. Určite aj pre Vás bude kniha zaujímavá, lebo vidieť krajinu z pohľadu vtáčej perspektívy je nezabudnuteľný zážitok.

Ak žijete v tomto jedinečnom regióne, máme pre Vás ponuku, ktorá sa neodmieta. Pozrite si malú ochutnávku fotografií, ktoré budú súčasťou knihy. Vychutnajte si pohľad na jeho krásy z výšky. Máte jedinečnú príležitosť zapojiť sa do projektu s názvom PODUNAJSKO A ŽITNÝ OSTROV Z NEBA.

Kto iní, ako obyvatelia regiónu o ňom vedia viac? Poznáte svoj kraj, poznáte miesta, o ktorých sa veľa nepíše, návštevníci o nich nevedia. Máte tip na miesta, ktoré by si zaslúžili väčšiu pozornosť? Pracujete v regióne a staráte sa o jeho dobré meno? Dajte nám o sebe vedieť. Hľadáme Vás starostov obcí, samospráv, riaditeľov škôl, majiteľov firiem, výrobcov, či kultúrne organizácie. Vy, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život na Podunajsku a Žitnom ostrove, staráte sa o jeho dobré meno, máte teraz možnosť zviditeľniť seba a Vašu prácu.

Dávame Vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa predáva cez IKAR v mnohých slovenských kníhkupectvách. Pomôžte odprezentovať región Podunajska a Žitného ostrova v tom najlepšom svetle. Pokiaľ Vám táto myšlienka môže zabezpečiť rast cestovného ruchu a záujem o Vaše služby, poďte do toho!

Kontaktujte  ešte dnes nášho regionálneho projektového manažéra Maroša Lajčiaka na tel.číslo: 0917 249 611 alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Objasní Vám všetky potrebné informácie, ukáže Vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude Vaša prezntácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s Vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť. Pomáhame rásť slovenskému cestovnému ruchu. Pridajte sa k nám!

Baloň

100 balo img 5938

Dolný Bar - kanál

100 doln bar  kanl gabkovo toponky img 6046

Dunajská Streda

100 dunajsk streda img 9300

Komárno - opevnenie a Dunaj

300 komarno  opevnenie a dunaj img 8824

Jahodná

100 jahodn img 6117

Číčov - Národná prírodná rezervácia

300 ov  nrodn prrodn rezervcia npr ovsk mtve rameno  img 0507

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo