SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Na Turci privítame jar tradičnými zvykmi

FaceBook  Twitter  

mini velka noc plagat 2017 2

Tradičné veľkonočné zvyky sa na Slovensku zachovávajú dodnes. Nie je tomu inak ani v regióne Turiec, kde aj tento rok zažijete autentickú oblievačku a šibačku v prostredí najväčšej národopisnej expozície v prírode na Slovensku. Uvedieme do života knihu, ktorá tomuto reiónu prináleží. Kniha Turiec a Kremnicko z neba priletí v nedeľu 9.4.2017 na podujatie Veľká noc na dedine. Na čo všetko sa môžete tešiť?

 

 

 

Môžete sa tešiť na tradičné slovenské zvyky, detské jarné hry, či vynášanie Moreny. Dozviete sa ako sa kedysi šibalo a oblievalo a možno sa ujde trochu zdravej vody aj Vám. Naučte sa tradičné techniky maľovania kraslíc ešte týždeň pred Veľkou nocou. Nebudú chýbať ani tradiční ľudoví výrobcovia s umeleckými výrobkami, ľudové súbory a chutné tradičné jedlá. Zažijete naozajstú Veľkú noc na dedine. A okrem toho spoznáte tento čarokrásny región prostredníctvom leteckých fotografií, ktoré Vám prinesieme v podobe knihy

TURIEC A KRMNICKO Z NEBA. Prelistujte si ju TU.

Pozývame Vás na slávnostný krst knihy Turiec a Kremnicko z neba, ktorý sa uskutoční 9. apríla 2017 o 12.00 hod. na podujatí Veľká noc na dedine Múzeu slovenkskej dediny, Martin. 

Knihu predstavia samotní autori Milan Paprčka a Simona Nádašiová. Nechajte sa prekvapiť, čo všetko Vám porozprávajú o tom, ako lietali ponad región Turiec a Kremnicko. Knihu budete ma možnosť vyhrať v stánku CBS. Pristavte sa preto v našom stánku a odnesiete si od nás maľovaný región a krásnu knihu leteckých fotografií. Tešíme sa na Vás!

turiec kremnicko banner 730x521

Leteli ste už ponad Kľak, Kremnicu, či Martinské hole? Teraz máte jedinečnú príležitosť letieť ponad Turiec a Kremnicko z pohodlia domova.

Knihu TURIEC A KREMNICKO Z NEBA si objednajte na našom E-SHOPE.

mini velka noc plagat 2017 2

 VIAC info o podujatí nájdete TU.

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo