SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Prezliekli sme firemné farby :)

FaceBook  Twitter  

CBS logoochranne zony

V našej spoločnosti kladieme veľký dôraz na kvalitu produktov a poskytovaných služieb. To samozrejme platí ako v internom prostredí, tak aj smerom k zákazníkom a verejnosti. Snažíme sa neustále zdokonaľovať celý náš sortiment a nastavujeme vysokú latku pri obsahu aj dizajne. Rozhodli sme sa preto, že aj naša firemná komunikácia tomu musí zodpovedať. Zaviedli sme preto jednotnú firemnú identitu a štandardy firemnej komunikácie. Naše logo dostalo úplne nový dizajn, ako aj jednotlivé prvky komunikácie. Postupne budeme pracovať aj na zveľadení našich webových stránok, s korými sa vám pochválime v najbližších mesiacoch. 

 

Nepochybne poznáte niektoré z našich projektov, s ktorými ste sa mali možnosť stretnúť ako náš zákazník, partner, či ako verejnosť. V rámci našich projektov sme zaviedli jednotlivé edičné rady a ku každej sme vytvorili prislúchajúce logo. Snažili sme sa, aby tieto logá boli príjemné na pohľad a dostatočne vystihovali tému danej edície. Napokon, môžete posúdiť sami, či sa nám to aj podarilo :) 

malovane mapy sk web 600x345pxslovensko z neba sk web 600x345pxslovensko carovne sk web 600x345px

 

Nový vzhľad dostala aj firemná dokumentácia, s ktorou sa budete stretávať či už pri písomnom, alebo elektronickom styku s našou spoločnosťou. Postupne zapracujeme zmenu dizajnu do všetkých zložiek materiálov a všetky nové produkty z našej produkcie už vychádzajú v novom šate. 

 

Zároveň si dovoľujeme vyzvať partnerov, ktorí používajú naše logá v rámci dohodnutej spolupráce či komunikácie, alebo ich majú uvedené na svojej webovej stránke, aby nás kontaktovali na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Radi vám pošleme nové logá v zodpovedajúcej kvalite a verzii. 

 

pomahame SK

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo