SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Krst ohňom !!! - Kniha Motorky na slovenských cestách

FaceBook  Twitter  

dsc 0020Vydavateľstvo CBS vydalo špeciálnu knihu pre motorkárov. Výnimočná je tým, že autormi sú samotní motorkári. V spolupráci so Slovenskou asociáciou Route 66 sme zorganizovali slávnostný krst. Kniha Motorky na slovenských cestách je na svete. Pozrite sa ako netradične sme ju pokrstili...

 

 

 

Už samotné miesto krstu sme si nevybrali náhodou. Motel Route 66 pri známej ceste I. triedy 66, ktorá spája hraničný priechod Šahy so Zvolenom a Banskú Bystricu cez Brezno a Vernár s Popradom a hraničným priechodom v Tatranskej Javorine. Motorkári túto slovenskú Route 66 určie poznajú. Prechádzajú ňou aj motorkári z iných krajín, ktorí si chcú prejsť Slovensko na dvoch kolesách. 

Krst knihy sme usporiadali spoločne so Slovenskou asociáciou Route 66. Jej cieľom je združovať motoristov a nemotoristov, ktorí majú vzťah k legendárnej Route 66 a prechodom touto cestou zvýrazniť zaujímavosti Slovenska. Zakladateľom asociácie je Juraj Smrečan, ktorý nám poskytol priestor a spoločne s nami pokrstil knihu.

Slávnostný krst knihy Motorky na slovenských cestách sme uskutočnili 20.1.2017 v Moteli Route 66 v Lopeji. Knihu sme tematicky poliali benzínom, na počesť všetkých motorkárov a zapálili. Krstným otcom sa stal Tomáš ,,Awia,, Hajduch - motorkár a zakladateľ webu Motoride.sk. Za sebou niekoľko cestovateľských zážitkov a tiež je spoluautorom cestopisu.

Majiteľ CBS a zároveň spoluautor knihy - Milan Paprčka, sa zúčastňuje motorkárskych zrazov a Slovensko spoznáva nielen z lietadla, ale aj z motorky. Cestovateľ, vášnivý pilot a motorkár Vám spoločne s ďalšími motorkármi, ktorých fotografie nájdete v knihe, prináša ukážku rýchlych strojov v spojení s krásami Slovenska. Skúste niekedy motorku a už nebudete chcieť zosadnúť :-). Možnosti spoznávania Slovenska sú naozaj rozmanité.

 Pozrite si zostrih zo slávnostného krstu knihy MOTORKY NA SLOVENSKÝCH CESTÁCH

.   

oblka  motorky

Knihu Motorky na slovenských cestách objednávajte TU.

 Najprv sme knihu poliali benzínom, nech žiadnemu motorkárovi nikdy nechýba :-)

dsc 0046

Potom Tomáš ,, Awia,, Hajduch škrtol zápalkou

dsc 0052

A nastalo divadlo: Krst ohňom

dsc 0054

V prípade požiaru sme mali pripravený aj džbán s vodou.

dsc 0055

Kniha Motorky na slovenských cestách pre všetkých milovníkov motoriek je na svete a je tu pre Vás. Prelistujte si ju alebo objednávajte TU.

dsc 0057

dsc 0080

dsc 0096

dsc 0112

Autogramiáda

dsc 0103

dsc 0082

Trojica z tímu CBS: PR asistentka - Katka Krnáčová, majiteľ firmy CBS - Milan Paprčka a regionálny manažér CBS - Jaro Bodnárik

dsc 0126

dsc 0115

dsc 0072

dsc 0014

Zaujímajú Vás cestopisy? K téme ,,MOTORKY,, tu máme ďalšiu zaujímavú knihu: Cestopis MOTOTULÁCI, ktorú napísal Milan ,,BUBO,, Paprčka si môžete objednať TU.

Knihu MOTORKY NA SLOVENSKÝCH CESTÁCH si objednávajte TU.

Snáď sa uvidíme na letnom motorkárskom zraze :-) Dovidenia!

 

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo