SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Pozvánka na medzinárodný veľtrh cestovania- ITF Slovakiatour 2017

FaceBook  Twitter  

logo  kpiaNa najväčšom medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu v Bratislave sa zúčastní aj CBS Vydavateľtsvo. Spoločne s ďalšími vystavovateľmi odprezentujeme počas štyroch dní krásy Slovenska a ponuky cestovného ruchu na Slovensku, aj v zahraničí. Pozývame Vás nahliadnúť do pestrého sveta plných možností...

 

 

 

Spoznávať Slovensko sa oplatí aj v zime. Hlavne ak si plánujete dovolenku a chcete získať čo najviac dostupných informácií a možnostiach cestovania, nových trendoch v cestovnom ruchu alebo si prísť po inšpiráciu, kam sa vybrať v lete na dovolenku. 

Cestovateľský veľtrh ITF Slovakiatour je najväčším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku. Patrí k najvýznamnejším podujatiam v strednej Európe. Prezentujú sa na ňom turistické centrá, cestovné kancelárie a všetci, ktorí podporujú cestovný ruch doma, či v zahraničí. Veľtrh je určený pre ľudí, ktorí chcú cestovať do zahraničia alebo spoznávať krásy Slovenska. 

 

Vydavateľstvo CBS Vás s radosťou pozýva na Medzinárodný veľtrch cestovného ruchu v dňoch 26.- 29.1. 2017 na Výstavisko Inchceba v Bratislave.

 

Súčaťou veľltrhu bude tiež výstava Poľovníctva a oddychu, venovaná všetkým, ktorí obľubujú tráviť čas v prírode a výstava Wellness a Fitness venovaná propagácii zdravého životného štýlu. Počas štyroch dní budete mať možnosť spoznať niekoľko krajín, prejsť naprieč Slovenskom. Sprievodný program bude bohatý. Viac TU.

Krásy Slovenska predstavíme aj my prostredníctvom leteckých fotografií, ktoré ponúkajú netradičný pohľad na našu krajinu. Stánok CBS nájdete v pavilóne B2, stánok č. 504. Knihy, ktoré prinesieme si môžete pohodlne prelistovať a kúpiť v našom E-SHOPE.

 

d16de5da18f92e2cfb39e38a66cedacf2e1198b69ee0132068pimgpsh fullsize distr

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo