SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Krásy Abova pohľadom z lietadla

FaceBook  Twitter  

200 zadielska tiesnava slovensky kras img 5594 upr   zadielÚzemie Abovskej stolice siahalo kedysi aj na maďarské územie. Dnešný región Abova na Slovensku predstavuje rázovitú kultúru slovenského východu mesta Košice a jeho okolia. Kedysi to bola oblasť kde vínna réva plazivo rástla a poľnohospodári obrábali svoje polia. Dnes má však oveľa viac, čo vypovedať. Strategická poloha Košíc tomuto mestu priniesla slávu, význam aj bohatstvo. Košice sú podnes kultúrnym centrom a úchvatným príkladom bohatých stavieb 14. a 15. storočia. Ponorte sa s nami do jej krás v knihe leteckých fotografií Abov z neba

 

 

Je to neveľké územie, no svojou pestrosťou a malebnosťou iné regióny hravo predbehne. V rámci našej činnosti vydávanie kníh o Slovensku, momentálne pripravujeme aj knihu leteckých fotografií o Above, v ktorej by sme radi ponúkli miesto aj Vám. Ako je to možné? Fotografie z neba sú nádherné a nedajú sa s ničím zameniť. Abov z neba bude knihou, ktorá predstaví to najkrajšie z tejto oblasti netradične a pútavo. Už ste lietali ponad Dóm Sv. Alžbety? Pokiaľ ste to šťastie nemali, verte mi, je to dychberúci zážitok. Chceme tieto fotografie predstaviť širokej verejnosti. Ale v tomto projekte sa skrýva omnoho viac. 

Nás zaujímate hlavne Vy.

Ide o ľudí, o občanov. O tých, ktorí tu žijú a o tých, ktorí pracujú v tomto regióne  a starajú sa oň. Chceme dať priestor v tejto knihe zamestnávateľom, majiteľom firiem a podnikov. Chceme, aby ste Vy, ako tí dôležití, ktorí tento región tvoria, boli v tejto knihe a zrkadlili pravdu Abova. Buďme úprimní. Kde by bola krása Jassovského kláštora bez ľudských rúk? Aké pamiatky by sme mohli obdivovať, keby nebolo tých, ktorí ich vytvorili? Históriu tvorili naši predkovia a pre naše deti budeme onedlho mi predstavovať tvorcov dní minulých. Vedzte, že Vaša práca je tým pravým korením celého Abovského územia.

Košice - Staré divadlo

100 kosice statne divadlo img 8160 upr

Preto Vás chceme vyzvať. Staňte sa súčasťou tejto knihy a vytvorte pre svoju firmu, obec, či mesto kvalitné dlhoročné PR. Prezentácia v knihe Vám prinesie miesto v publikácií, ktorá sa ocitne na policiach v domácnostiach, v kníhkupectvách. Ďalšie generácie si o Vás a Vašich činoch bude môcť prečítať roky potom, ako vznikne.

Nepremeškajte túto príležitosť a zabezpečte si svoje miesto v tejto knihe. Počet miest pre prezentáciu v knihe Abov z neba je obmedzený. Náš regionálny manažér  - Ľuboš Vyskoč - pre tento projekt je Vašou vstupnou bránou. 

Zavolajte mu preto ešte dnes a dojednajte si stretnutie,kde zistíte všetko potrebné. Zavolajte mu teraz na 0917 870 413 alebo napíšte email na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Košice- Hlavná ulica

100 kosice hlavna ulica img 8032

Boliarov

200 boliarov img 9171

Hačava

200 haava vychod aerofoto 060

Jasov

200 jasov img 8856 upr jasov

Moldava nad Bodvou

200 moldava nad bodvou img 7576 upr

Štós - Kúpele

200 stos kupele img 7760 upr

Turňa nad Bodvou

200 tura nad bodvou a turniansky hrad abov2009 seria1 002

Zádiel a Zádielska tiesňava

200 zdiel a zadielska tiesnava img 0141 upr

 

 

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo