SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Kráľovské mesto - Nitra z neba

FaceBook  Twitter  

dsc 9864Kráľovské mesto vypínajúce sa pod vrchom Zobor je zároveň aj najstarším mestom na Slovensku vôbec. V čom tkvie jej tajomstvo? Lákala Keltov, Germánov aj Slovanov. Práve tu vzniklo jedno z centier Veľkej Moravy, aj prvým sídlom biskupa už v 9. storočí.  Vládol tu sám Svätopluk, v jej blízkosti sa odohralo množstvo významných historických udalostí. Aké krásy Nitra ukrýva z pohľadu vtákov? Uvidíte v pripravovanej knihe leteckých fotografií. Staňte sa jej súčasťou aj Vy.

 

 

Nitra z neba je druhou knihou v poradí, ktorá bude venovaná len jednému mestu. Zvolen z neba, na ktorom pracoval náš kolega Miroslav Druga je momentálne pre tlačou a čaká na ňu viac ako 50 partnerov, ktorí sa rozhodli túto publikáciu ožviť. 

Vydavateľstvo CBS vydalo už viac ako 5 celoslovenských kníh leteckých fotografii. Produktová rada regionálnych kníh momentálne už obsahuje 8 knižných publikácií. Tie najzaujímavejšie mestá si však zaslúžia svoju vlastnú knihu. Nitra bude jednou z nich. 

Kráľovská Nitra predstavuje zárodok slovenských dejín. Predstavuje prierez architektúry, vzdelanosti, inštitúcií, kultúry, sakrálnych aj cirkevných pamiatok. Kniha Nitra z neba bude obsahovať viac ako 100 leteckých fotografií a fotografií vyhotovených z drona len pre tút príležitosť. Ukázať Vám a všetkým návštevníkom Nitry, všetkým občanom mesta, cudzincom aj domácim to, čo sami nemajú možnosť vidieť len tak. Nitriansky hrad, Kalváriu, Drážovce, rieku Nitru, majestátny Zobor a omnoho viac zhora. Už ste niekedy lietali ponad Nitru? Tak viete, o čom hovorím. Toto bude unikátna publikácia, ktorá nemá na trhu konkurenciu.

 dsc 7775

V rámci knihy chceme ukázať to, čo je na Nitre krásne a obdivuhodné. Chceme však, aby fotografie boli doplnené o ľudské príbehy - o PR prezentácie firiem a spoločností, podnikov, škôl. Vy ste tí, ktorí v Nitre žijete, ktorí ju kultivujete a obohacujete. Vaša každodenná práca, pot a mozole na rukách predstavujú pokrok a život Vášho mesta. Aj Vy sa môžete stať priamou súčasťou tejto publikácie jednoducho tak, že rozpoviete svoj príbeh.

My o Vás napíšeme v časti tejto knihy to naozaj podstatné a zaujímavé, čo si ostatní o Vás radi prečítajú. Napíšeme to my a preto to nebude žiadna samochvála:) Bude to účinné PR, ktoré sa dostane do minimálne 4 tisíckov výtlačkov po celej republike. Reklama v knihe nevybledne ako noviny, ktoré sú ráno aktuálne a večer končia v koši. Nie je to billboard od ktorého ľudia odvracajú zrak. Je to dlhodobá reklama, ktorá Vám prinesie potešenie, Vašim zamestnancom hrdosť, Vaším žiakom informácie a radosť. Vaším partnerom priblížia nielen to, čo robíte a aký ste, priblíži to, v akom meste pracujete a prečo. 

Máte otázky? Pýtajte sa, radi zodpovieme. Volajte teraz Mirke Daranskej na tel. číslo 0903 429 755, alebo jej napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Dohodnite si stretnutie a zapíšte sa do dejín Nitry aj Vy. Je to jedinečná príležitosť, ktorá sa už nebude opakovať. 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo