SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Horné Považie a Kysuce z neba

FaceBook  Twitter  

streno  hrad streno img 7764 uprmhuMilujete hrady, paragladjding, či splav na lodiach? Láka Vás turistika, bicyklovanie, kúpanie, či iné vodné športy? Predstavte si voľné dni strávené v krásnom prostredí, kde sa nebude nudiť milovník športu, oddychu, histórie ani prírody. Oblasť Horného Považia a Kysúc je lákadlom pre tisíce návštevníkov každý rok a nemôžme sa čudovať. Sláva sa rýchlo šíri a sezónne sem zavíta aj množstvo cudzincov, nielen domácich, ktorí vedia, čo všetko sa tu skrýva. Pomôžte nám spracovať knihu leteckých fotografií o Hornom Považí a Kysuciach. Staňte sa jej súčasťou a zapíšte sa do dejín. Ako?

 

Vydavateľstvo CBS pripravuje už v poradí 18tu knihu o Slovensku s prívlastkom "..z neba". Prečo z neba? Pretože majiteľ Vydavateľstva je pilotom a miluje lietanie. Miluje Slovensko a chce ho priblížiť všetkým ľuďom, ktorí oň majú záujem inou formou. Pohľad z lietadla je jedinečný nielen tým, že sedíte vysoko a dovidíte za kopce, do ďalekých diaľav. Môžete zhliadnuť to najkrajšie z regiónu v priebehu chvíle. Vedzte však, že súhrn kvalitných fotografií vznikal celé roky. Po už takmer 9tej sezóne v lietadle máme vyše 100 krásnych fotografií z regiónu Horného Považia a Kysúc a teraz ho môžme priblížiť aj Vám. A teraz chceme v tejto knihe napísať aj o Vás.

Vodná nádrž - Nová Bystrica

nov bystrica  vodn ndr nov bystrica img 8906 uprmh

Páčila by sa Vám myšlienka kvalitného PR v knihe, ktorú si ľudia kupujú, vracajú sa k nej, obdivujú ju? Dlhodobé PR je tou najlepšou reklamou a vypovie o Vás viac, než akákoľvek rýchla veta číhajúca z billboardu, či letáku. Našou víziou je ukázať to krásne, čo na Slovensku máme a zároveň hovoriť o tých, ktorí na Slovensku žijú a svojou prácou vytvárajú skutočné hodnoty. Knihy leteckých fotografií Vydavateľstva CBS sú úspešnými publikáciami nie preto, že by sme boli jediní. Chceme, aby naše deti poznali Slovensko a jeho bohatú históru a nádhernú prírodu.  Potrebujeme Vašu pomoc. Len Vaša práca naozaj vypovedá o tom podstatnom. O láske k vlasti, k ľuďom, k práci. O úcte a všetkom, čo tvorí život. Pomôžte nám vybudovať hrdosť na to, že žijeme na Slovensku a že sme Slováci.

Vedeli ste, že len na Hornom Považí nájdete viac ako 150 historických budov a pamiatok? Zrubové domy v Čičmanoch, Slovenský betlehem v Rajeckých Tepliciach, drotárske umenie Považia, kaštiele v Bytči, hrad Strečno. Táto oblasť je plná nádherných miest a obdivuhodných ľudí. Bývate, pracujete, kultivujete oblasť Horného Považia, či Kysúc? Toto je jedinečná šanca pre Vás! Povedzte nám o Vašich činoch, o tom, na čo ste hrdí, o tom, čo môže zaujať aj iných. Kniha Horné Považie a Kysuce z neba bude obsahovať nádherné fotografie z lietadla a Vašu prezentáciu. V knihe môžu byť aj Vaše fotografie. Túto knihu si budú môcť kúpiť aj iní v kníhkupectvách po celom Slovensku. 

Ste škola, obec, či mesto? Áno, táto možnosť je tu aj pre Vás! Ste majiteľ firmy, marketingový riaditeľ, či predseda OZ? Zavolajte ešte dnes Miroslavovi Majkútovi 0905 473 651 alebo mu napíšte email na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a tento pán Vám odpovie na všetky Vaše otázky. Ukáže Vám ostatné publikácie a priblíži všetky fakty. Staňte sa súčasťou knihy leteckých fotografií Horné Považie a Kysuce z neba ešte dnes. Počet prezentácií je obmedzený.

Bytča

byta  katie 009u

Hrad Hričov

hriovsk podhradie  hrad hriov aerofoto 6u 

Súľovské vrchy

sovsk vrchy img 0617 upr sulovu

Čičmany

imany img 9010u

Zborov nad Bystricou

zborov nad bystricou img 7457u

Žilina - Mariánske námestie

ilina  marinske nmestie img 6586 uprmh

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo