SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Turiec a Kremnicko z neba

FaceBook  Twitter  

122 velka fatra kralova studna img 6635 uprPoznáte Blatnickú, či Gaderskú dolinu? Pokiaľ áno, určite mi dáte za pravdu, že sú skvostami nielen medzi krásnymi miestami Veľkej Fatry.  A viete, kde sa nachádza najstarší stred Európy? Kde sa cesty 5 spriatelených dedín schádzajú v jednom bode kostola a strážia ho kapucíni? Objavte s nami nezvyčajný región Turiec - Kremnicko z neba, ktorý pripravujeme aj pre Vás v knihe fotografií z lietadla.

 

 

Čím viac človek strávi putovaním po Slovensku, tým viac zisťuje, že žijeme vo veľmi bohatej krajine. Slovensko je zázračné miesto. Možno ho milujete tak ako my, možno aj Vy vnímate, že poklady, ktoré sa ukrývajú na našom území by ste veľmi dlho hľadali inde. Obľasť regionu Turiec - Kremnicko patrí určite medzi ne. V náručí Malej a Veľkej Fatry, pohorím Žiar a Kremnickými vrchmi nájdeme "turčiansku záhradu". Šútovský vodopád, kúpeľné mesto Turčianske Teplice, historicky významný Martin, či rukami praotcov baníkov vybudovaná Kremnica a vyše 7 storočí fungujúca mincovňa. Vedeli ste, že je to najstaršia mincovňa na svete

KREMNICA

302 3 kremnica mestsk hrad kremnica  vyrez hradu dsc 3726

Slovensko si zaslúži zvidieľniť. Nie pre iných, urobme to pre nás, pre naše deti. Oslavujme a pochváľme sa svojou históriou. Vnímajme prírodné bohatstvo a dychberúce pohľady vyhliadok do našich dedín a údolí. Majestátne hory, nádheru kvetmi posiatych lúk a nekončiace zelenkavé lesy. Pripomínajme si našu históriu a činy našich predkov vytesané do budov, námestí a pamätníkov. Oslávme život športom ako v zime, tak v lete. Lyžiarske strediská, vyše 400 kilometrov cyklistických turistických chodníkov.. toto a omnoho viac, to je Turiec- Kremnicko.

Teraz pripravujeme jedinečnú publikáciu, ktorá zjednotí to najkrajšie z regiónu Turiec - Kremnicko. Bude to kniha plná nádherných fotografií, ktoré fotíme z lietadla už 9 rokov.  Táto fotokniha priblíži každému, komu sa dostane do rúk, oblasť stredného Slovenska v neobvyklých súvislostiach. Letecká fotografia nádherne vykresľuje reliéf krajiny, poodhalí doliny za kopcami vo forme tieňov, hľadáčikom fotografa si priblížime aj najmenšie detaily krás kaštieľov a kostolov.

Región môže byť nádherný, avšak tým najpodstatnejším ste Vy - ľudia Turca, Kremnice a okolia. Vy, starostovia, starostky, či  riaditelia škôl. Vaše činy, ktoré denne ovplyvňujú životy iných. Napíšeme o Vašej práci, o tom, čo vo Vašej dedine, či meste funguje, aké robíte aktivity. Napíšeme o Vašich úspechoch, o vzťahu k Vášmu okoliu a obyvateľom. Chceme túto knihu prezentovať ako celok o regióne a preto by tam nemala chýbať ani žiadna dôležitá inštitúcia, firma, či podnik, ktoré živia celé rodiny. Ste hýbateľmi. Ste príčinou všetkých udalostí. Vy ste tými, ktorí región oživujú a dávajú mu hodnotu.

Preto chceme viac ako 100 najkrajších leteckých fotografií obohatiť o prezentácie dedín, škôl, firiem, občianskych združení,.. O všetky naozaj dôležité inštitúcie, bez ktorých by bol Turiec a Kremnicko bezduchou časťou Slovenska. Pochváľte sa, čo ste urobili, ako Vy prispievate k vývoju Vašich miest a obcí. Rozdávajte túto knihu a pomôžte nám vytvárať dobré meno Slovenska doma aj v zahraničí.

Chcete vedieť viac? Zavolajte Vladimírovi Hírešovi, ktorý sa s Vami rád stretne a vysvetlí celý princíp projektu. Volajte teraz na 0948 707 585 alebo píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ešte dnes.

Turček

218 turek img 0387

 Skalka a Veľká Fatra

301 kremnica skalka a vek fatra img 1466

 Kľak

127 vrcko kak  panorama dsc 5643

Príbovce a Veľká Fatra

118 prbovce a vek fatra dsc 4389

Belé - Dulice

112 bel dulice img 9160

Turček - Kláštor kapucínov a Symbolický stred Európy

217 turek  kltor kapucnov a symbolick stred eurpy dsc 8892

Blatnica

122 blatnica velka fatra ostra dsc 0277

Ploská, Veľká Fatra

123 velka fatra plosk  vlavo turiec vpravo liptov dsc 8441

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo