SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Dolné Považie z neba - zákutia rieky Váh

FaceBook  Twitter  

nahlad obalky dolne povazieMalé Karpaty, či Smolenický Kras, hrady ako Dobrá voda, či Ostrý kameň? Dolné Považie je turistami vyhľadávaná krásna oblasť Slovenska. Piešťanské kúpele, dominantná Trnava aj jaskyňa Driny predstavujú pre mnohých pútavé miesta oddychu a objavov. Poďte sa na Dolné Považie pozrieť zhora - zoberie Vám dych.

 

Na Dolnom Považí môžete obdivovať naozaj veľa krásnych vecí a miest. Samotná Tranava v sebe ukrýva poklady. Mesto, ktoré kedysi bolo kultúrnym aj náboženským centrom krajiny, jeho  univerzita z roku 1635 ,či mestská pamiatková rezervácia alebo architektonický súbor mestského opevnenia, to všetko je len kúsok z toho, čo v Trnave môžme nájsť. Keď sa vydáte do okolia - môžete si vyberať z rôznorodých možností, ktoré sa núkajú a uspokoja naozaj aj náročného turistu. 

Dolné Považie neostáva nepovšimnuté ani v našich očiach. Sme hrdí na to, že môžme odprezentovať tento kus krajiny pomocou fotografií, ktoré vyhotovovali fotografi z lietadla počas viac ako 8-ich rokov. Presedené a nalietané hodiny v lietadle sa oplatili, pretože sme zozbierali súbor fotografií na dolnopovažský región z neopakovateľného uhla pohľadu.

Pešo, autom, na bicykli, či vlakom - takto môžete objavovať krajinu každý deň. Z lietadla je to však pre bežného smrteľníka častokrát skôr výnimka ako pravidlo. A my chceme, aby aj tento svet bol pre ľudí dostupným. Prostredníctvom našej spolupráce budú môcť ľudia v kníhkupectvách nájsť knihu, ktorá im ukáže krásu zákutí Váhu. Prečo našej spolupráce?

Pretože chceme, aby bol tento región predstavený ako celok, komplexne. Aby neukazoval prázdne ulice, ale práve naopak. Chceme v tejto knihe dať priestor firmám a spoločnostiam, úspešným podnikateľom, aby ukázali, čo vo svojej oblasti dosiahli a ako tým zlepšujú životy ľudí na Dolnom Považí. Patríte medzi nich?

Zamyslite sa. Je Vaša činnosť službou a pomocou? Sú Vaše produkty tým, čo denne skvalitňuje životy ľudí? Neváhajte o sebe povedať v knihe, ktorá Vás bude prezentovať dlhodobo. Kniha fotografií z lietadla ukáže krásy Dolného Považia a prostredníctvom Vašej PR prezentácie dotvorí obraz o regióne prostredníctvom Vás - ľudí z Dolného Považia. Je chybou myslieť si, že dobrá práca hovorí sama za seba. Nie je to tak! Vy musíte povedať, čo ste dosiahli a urobili a urobte tak múdro. Neplašte ľudí reklamou, pred ktorou chcú utiecť alebo zavrieť oči. Urobte si takú reklamu, ktorá ľudí zaujme, prečítajú si ju..poďme ešte ďalej, dokonca sami si ju kúpia. Áno je to tak. Tieto knihy si ľudia kupujú v kníhkupectvách po celom Slovensku, vydali sme ich už niekoľko, takže vidíme tisícky kníh miznúť z políc. Vaša PR prezentácia môže byť v takejto knihe tiež.

Nezmeškajte túto príležitosť a zavolajte ešte dnes Zdenkovi Štefunkovi na tel. č. 0908 734 023 alebo mu napíšte email na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a vyskúšajte sami. Je toto tá správna reklama pre Vás? Pokiaľ nevyskúšate, nezistíte. Tak neváhajte , pretože množstvo ľudí, chce túto prezentáciu a my máme len niekoľko voľných miest. Zavolajte ihneď a zabezpečte si to svoje miesto.

dolne povazie z cennika

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo