SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Hont z neba - región čipky a hrnčiarstva

FaceBook  Twitter  

hont z neba nahlad obalkyKrása Krupinskej planiny,  Štiavnických vrchov, chutné vody Santovky a Slatiny,  travertínové kopy v Dudinciach,  arboréta Kysihýbeľ,  Feľata, tesárske diery v Hontianskych Tesároch, či nádherné štiavnické tajchy.  Viete si predstaviť ako toto všetko vyzerá  pohľadom cez hľadáčik fotografa,  ktorý sedí v lietadle?  Malebne:)

 

Región Hontu tvorí územie bývalej Hontianskej župy, ktorej historickým centrom bolo mesto Šahy. Neskôr sa o toto privilégium delilo s Krupinou, s Banskou Štiavnicou a s kúpeľným mestečkom Dudince.
Vedeli by ste odporučiť, čo zaujímavé treba vidieť v tomto kraji? Pokiaľ to sami dobre nepoznáme, nemáme šancu to prezentovať. A vedzme, že turizmus to je obchod s myšlienkami. Naše krásne oblasti musíme poznať, aby sme ich vedeli predať, a tak prilákať k objavovaniu nášho regiónu domácich, prípadne zahraničných návštevníkov. 

My vyrábame mapy, ktoré sú jednoznačne na našom trhu skvostom. Nielen pre ich umeleckú stránku, ale aj preto, že do nich zakresľujeme aj málo známe atrakcie. Knihy leteckých fotografií z našej dielne, si túto myšlienku nesú so sebou práve vo svojom obsahu. Chceme Vám ukázať krásy Hontu v malebnej knihe leteckých fotografií, ktoré sme zbierali viac ako 8 rokov. Je čas ukázať oblasti Hontu ako miesta, kde sa dá kultúrne vyžiť, spoznať významnú časť slovenskej nátury, ako aj objavovať prírodné krásy a stráviť nádhernú dovolenku. A to v jedinečnom podaní.

hont z neba nahlad obalky

V knihe uvidíte viac ako 100 krásnych fotografií z lietadla, ktoré Vám odhalia o tomto regióne viac ako môžete sami tušiť. Najlepšie poznajú tieto miesta tí, ktorí v ich blízkosti žijú, alebo sú ich rodiskom. Obyvatelia obcí, miest, ktorí sú na ne právom hrdí.
Vy, ktorí ste na čele samospráv, primátori miest, starostovia, starostky obcí regiónu Hont, práve Vy máte v rukách to, či Vašu obec spoznajú aj iní tak, ako ju poznáte Vy. Je na Vás, či zostane v srdciach návštevníkov a turistov tak, ako ostala v srdciach mnohých Vašich rodákov. Pokiaľ Vám táto myšlienka otvára bránu predstavivosti, alebo priamo nadväzuje už na existujúce aktivity podporujúce cestovný ruch vo Vašej obci, pretavte ju na dlhodobú jedinečnú knižnú podobu s distribúciou, ktorú Vám vieme zaručiť práve my.

Učme naše deti poznať a propagovať krásy regiónu, v ktorom žijeme, oceňujme ich úspechy krásnymi knižnými darmi. Pripomínajme si neustále našu históriu a hlásme sa hrdo k pamiatkam a ku kultúre, ktorú nám vštepovali naši predkovia. Len takto ruka v ruke spolu zviditeľníme náš región.

Vy, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život na Honte, Vy, ktorí meníte život k lepšiemu v mestách a obciach Hontu, zamestnávate ľudí, opravujete, budujete krásne stavby, vyrábate tradičné produkty, či organizujete kultúrne podujatia - máte možnosť túto knihu využiť na zviditeľnenie svojej práce.


Dávame tu priestor Vám - majiteľom podnikov, riaditeľom a vedúcim, spropagovať svoje produkty, či služby v rámci regiónu. Povedzte nám o svojich úspechoch, plánoch a víziách v regióne, v ktorom žijete a my o nich napíšeme.


Chcete byť súčasťou knihy, ktorá sa predáva aj cez vydavateľstvo IKAR v mnohých kníhkupectvách po celom Slovensku? Kniha Hont z neba Vám túto skvelú možnosť prináša.

Doplňte si potrebné informácie, ako byť súčasťou tejto nádhernej knihy a obráťte sa ešte dnes na regionálnych projektových manažérov nášho vydavateľstva Adrianu Drugovú na tel. čísle  0915 435 966 alebo emailom na  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  a opýtajte sa sami tejto elegantnej dámy, čo všetko Vám vieme a chceme umožniť.

Zavolajte a komunikujte s Miroslavom Drugom na tel. čísle 0915 435 949 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a dohodnite si stretnutie, na ktorom Vám profesionálne objasní všetky podrobnosti. 

Nepremeškajte túto šancu, pretože sa nebude opakovať.

hont z neba nahlady fotiek

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo