SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Liptov z neba - túto knihu si zaručene kúpite aj Vy

FaceBook  Twitter  

liptov z nebaAkú knihu? Pokiaľ nás poznáte lepšie, viete, že sme nadšenci pre krásu a originalitu. Vyrábame produkty, ktoré reprezentujú Slovensko ako celok, ale aj propagačné materiály. Kniha Liptov z neba bude najlepším propagačným materiálom o Liptove, aký ste kedy videli. Prečo? Lebo čo napovie viac, ako fotografia? Tým rozumie každý. Tieto fotoknihy sa predávajú ešte za horúca.

 

 Vydali sme už vyše 6 druhov kníh s leteckými pohľadmi a vypredali sa do jedného roka. Chcete, aby si ľudia Vašu reklamu kúpili? Volajte ihneď Mirovi Majkútovi na tel. č 0905 473 651.

V čom tkvie naše tajomstvo? V tvrdej práci. Stovky nalietaných hodín, plechové zadky, tisíce záberov, triedenie, úprava. 1 z 2 tisíc záberov možno, ak je naozaj dobrý sa dostane aj do knihy. V lietadle nemáte čas štelovať, fotíte, čo vidíte. Musíme mať dobré počasie, pevné žalúdky, najlepšiu techniku, silné nervy a hlavne nadšenie a lásku k práci a k Slovensku. My to všetko naozaj máme. Naše fotografie reprezentujú Slovensko aj cez Slovenskú agentúru cestovného ruchu. Čo to znamená? Že sú to profesionálne zábery s obrovskou výpovednou hodnotou. Tieto zábery nás propagujú na výstavách po celom svete. 

Chcete tieto fotografie doplniť informáciou o Vás? Len TERAZ máte tú možnosť. Toto nie je ponuka reklamnej spoločnosti, ktorá Vám sľubuje vidinu okamžitého zárobku. Ak naozaj pracujete v regióne Liptova, robíte preň niečo významné a výnimočné, máte už vybudované svoje meno. Aj pokiaľ nemáte, ale pracujete dobre, máte čo odprezentovať. Dávame Vám príležitosť doplniť obsah knihy s nádhernými fotkami z lietadla prezentáciou o Vás. My napíšeme, čo robíte, ktoré zásluhy v oblasti rozvoja regiónu, zamestnanosti, či turizmu zveľaďujú Liptov vďaka Vám. Dostanete sa tak na police kníhkupectiev a dlhodobé PR máte zaručené.

liptov z neba obrazky v kope

Liptov je krásna oblasť. Perfektné lyžovačky, nádherné jaskyne, rôzne podujatia, kultúra, Nízke Tatry.. Tisíce turistov zavíta ročne do tejto oblasti. A mnohí si chcú kúpiť nejakú pamiatku. Môže to byť aj kniha Liptov z neba s Vašim skvelým PR. Samotní Slováci čoraz viac obľubujú spoznávanie Slovenska. Popisy fotografií vždy ponúkame aj v anglickom jazyku, aby si aj ľudia zo zahraničia mohli vychutnať, čo na fotografií vlastne vidia. Vaša prezentácia bude teda takisto dvojjazyčná.

Je to skvelý darček pre Vašich obchodných partnerov ako aj krok vpred v oblasti PR a reklamy Vašej spoločnosti, či mesta. 

Zavolajte Mirovi Majkútovi, ktorý Vám odpovie na Vaše otázky. Zistite, čo tento projekt obnáša, koľko kníh dostanete automaticky k Vašej prezentácií, či ako toto PR využívajú iní. 

Neváhajte a zavolajte mu ihneď. Chceme odprezentovať to najlepšie. Preto si zarezervujte svoje miesto ešte dnes. Počet prezentácií v knihe je veľmi obmedzený.

Volajte teraz na 0905 473 651 alebo píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo