SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Stredné Považie z pohľadu letca

FaceBook  Twitter  

obalka stredne povazie cennikUž ste niekedy lietadli v športovom lietadle? Je to ohromujúci zážitok na celý život. Vidieť krásu Slovenska z výšky nad 150 metrov nad zemou sa nedá s ničím porovnať. Pripravujeme knihu o Strednom Považí s viac ako 100 fotografiami z Vivata L13. Predstavte si to. Modrá nekončiaca obloha, nádhera Trenčína, Váhu a všetkého pod Vami. Kvôli takýmto pohľadom nemusíte do lietadla. Teraz máte možnosť vidieť to v nádhernej knihe. Stredné Považie z neba. Chcete sa stať jej súčasťou aj Vy? Pridajte sa!

Na Strednom Považí Vás hneď uvíta Trenčiansky hrad, či samotná perla považia - mesto Trenčín. Bohaté minerálne a termálne pramene v okolí Trenčianskych Teplíc. Prírodné kúpalisko Zelená voda, Čachtický hrad, či kúpele Nimnica v Javorníkoch. Toto je oblasť, ktorú by nám mohli závidieť aj Rakúšania:) Možno nemáme more, ale máme omnoho viac. Máme totižto hrady, zámky, krásne mestá a máme Vás. Skvelých ľudí, ktorí denne svojou pácou zveľaďujú to, o čom píšem. Stredné Považie vyzerá ako tanečnica odetá v jemnom páperí za mesačného svitu. Váh je klenotom celej oblasti a dáva mu punc životodárnej oblasti a jagavej krásy.

Vydavateľstvo CBS sa rozhodlo všetky svoje krásne fotografie zo Stredného Považia, ktoré vznikali 8 rokov, zhromaždiť v jednej ucelenej publikácií. Kniha Stredné Považie z neba bude obsahovať fotografie prírody, miest a hôr, na ktoré môžeme byť právom pyšní. Viete, kto Vám ešte môže povedať, že vydáva knihu, ktorá bude obsahovať výlučne letecké pohľady na 1 región. Vydavateľstvo CBS je v tomto jednotka na Slovensku.

stredne povazie   cennik obrazky v kope

V tejto knihe bude priestor pre obce a mestá, aby odprezentovali to, čo v nich môže každý turista obdivovať. Pre firmy a spoločnosti, ktoré v tomto regióne pôsobia, to budú informácie pre turistov a domácich o ich činnostiach. Keby ste sa mali na tým zamyslieť - čo Vy robíte pre Stredné Považie, čo Vás napadne? Dávame ľuďom možnosť, aby sa vzdelávali? Vyrábate tie najlepšie okná, či zamestnávate ľudí, ktorí sú hrdí na to, že pracujú práve pre Vás? Tieto a iné dôvody môžu byť motiváciou aj pre Vás, aby ste sa stali súčasťou tejto jedinečnej fotoknihy.

Pridajte sa k nám. Dostanete sa na pulty kníhkupectiev a Vaša reklama nebude ľudí otravovať. Sami si knihy budú kupovať a obdarovávať svojich najbližších. My napíšeme o Vás. My ľuďom povieme, prečo ste krásne mesto, malebná dedinka, alebo perfektná firma, ktorú sa oplatí podporovať. A ľudia nás budú vnímať. Pochopia, že aj Vaše každodenné snahy o posun vo Vašej oblasti, v skutočnosti pomáha aj im. A tak to je. 

PR v knihe je už navždy, ľudia knihy nevyhadzujú. V knihe budú letecké zábery a časť venovaná Vám.

Chcete sa zúčastniť tohto projektu? Chcete mať svoje dlhodobé PR v knihe leteckých fotiek? Teraz máte tú možnosť! 

Zavolajte teraz Vladimírovi Hírešovi, ktorý Vás navštívi a spoločne zistíte, či je takáto publikácia a PR prezentácia v nej práve pre Vás.

Nič to nestojí:) Volajte na 0948 707 585, 0905 407 585 alebo píšte emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a dojednajte si stretnutie. Ak Vás myšlienka vlastného PR v knižnej publikácií o Vašom regióne zaujala, neváhajte ani minútu. Je totižto možné, že keď budete čakať, už pre Vás nebudeme mať v tejto knihe miesto. Dobrá príležitosť sa vyskytne raz za čas. Ten čas práve nastal. Volajte ihneď 0948 707 585, 0905 407 585 a staňte sa naším partnerom.

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo