SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Zemplín z neba - Dze chlop ňemože, žena pomože

FaceBook  Twitter  

zemplin z nebaAké nárečie spoznávate?:) Východ cítiť z ďaleka. V ktorom slovenskom regióne by ste mohli počuť aj vtipné: Moda tu, moda tam, ale ric patri do nohavic?Je to rázovitá oblasť s množstvom pozostatkov obranných stredovekých opevnení.  Rázovitý prihraničný región Zemplín. Pripravujeme knihu leteckých fotografií aj o tomto krásnom kuse zeme.

 

Odnepamäti je studnicou prekrývania rôznych kultúr. Hraničí s Poľskom, Ukrajinou, Maďarskom, na západe s regiónom Šariš a Abov.  Preto je bohatý nielen na slovné múdrosti ako Opiti od vina ľeci na bok, od piva na chribet, od paľenki na nos.:)

Čo všetko môžete na Zemplíne obdivovať? Určite by ste aj Vy sami vedeli vymenovať hneď niekoľko úžasných hmotných aj nehmotných pamiatok.

Aj preto tento región fotíme z lietadla už 8 rokov. A poviem Vám, je tu čo obdivovať aj z výšky! Nádherná, miestami úplne nedotknutá panenská príroda, námestie v Michalovciach, kúpajúce sa skupinky v Zemplínskej Šírave...  Zapadajúce slnko za Vihorlatom, či odraz nebeskej modrej v Domaši.

fotky z cennika zemplin

Zemplín sa rozdeľuje na Horný Zemplín, ktorého územie spadá pod Prešovský kraj a Dolný Zemplín, patriaci ku Košickému kraju. V ktorej z oblastí pracujete Vy? Ak tu bývate, zamestnávate ľudí, alebo sa angažujete v nejakej z oblastí, aby ste tento región povzniesli, tak sa pridajte k nám! Chystáme sa vydať úžasnú publikáciu - bude to jedinečná fotokniha o Vás! Bude plná krásnych fotiek z lietadla a teda bude úplne jedinečná. Chceme ukázať, že na Slovensku je čo obdivovať aj inde, ako v Bratislave alebo v Tatrách! V tejto knihe bude priestor aj pre obce a mestá, alebo pre firmy a spoločnosti, ktoré pomáhajú Zemplínu rásť. 

zemplin z neba

Uvažovali ste už nad PR, ktoré má dlhodobý charakter? Naše knihy sa predávajú samé - vydavateľstvo Ikar, či Pemic pre nás distrubuujú kníhy do sietí kníhkupectiev ako Pantha Rei, či Martinus. Ľudia tieto knihy kupujú, tešia sa na ne, dávajú ich ako darčeky pre seba i iných. Putujú do Ameriky, Austrálie, reprezentujú našich partnerov aj na Ministerstvách SR, výstavách ako blížiace sa ITF, či región Tour Praha. Áno je to Vaša reklama a nebude to zadarmo. Predstavte si však, že Vašu reklamu si budú ľudia takisto kupovať. Oni ju tam totižto chcú vidieť. Viete prečo? Lebo je to ďalšia hodnotná informácia. My napíšeme o Vás. O tom, čo robíte, ako pomáhate ľuďom, aké produkty im uľahčujú život. Toto nie je pre každého, len pre výnimočných.

Ste výnimočný?

Pokiaľ pochádzate z Horného Zemplína - okolia Stropkova, Medzilaboriec, Sniny, Humenného a Vranova nad Topľou - kontaktujte ešte dnes úžasného človeka, s ktorým je radosť už len sa stretnúť, či rozprávať cez telefón:) Ľuboša Vyskoča na telefónnom čísle 0917 870 413 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Pokiaľ pochádzate z Dolného Zemplína - okolie Trebišova, Michaloviec a Sobraniec - kontaktujte teraz Jozefa Cabana na tel. čísle 0948 604 145,0910 831 288 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Tento človek bude príjemným osviežením Vášho pracovného dňa. Vypočuje a presne vyrieši Váš problém v oblasti reklamy.

 

Zempličania neváhajte! Táto možnosť sa už možno nebude opakovať. Splňte si sen, staňte sa súčasťou knihy. Podporte seba aj svoj región. Priestor na prezentáciu je obmedzený. Preto si zaistite svoju stranu v Zemplíne z neba ešte dnes.

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo