SK     CZ     EN     DE     HU     PL

SZĽH o krste hokejovej mapy 16.12.2015

FaceBook  Twitter  

dsc 8763 BRATISLAVA - Banskobystrické Vydavateľstvo CBS s.r.o. so sídlom v Kynceľovej sa za 12 rokov svojho pôsobenia na Slovensku a v Čechách stalo druhým najväčším vydavateľom ručne maľovaných máp na svete. Prostredníctvom ručnej maľby ponúka možnosť prezentovať krásy krajov, regiónov, miest a celého Slovenska origiálnym spôsobom, ktorý vypovedá o jeho krásach vo farbách.

 

 

Tvorcovia z dielne CBS v tohtoročnom advente prišli s produktom pre hokejové kluby a ich priaznivcov. Predstavili ho v stredu na poludnie na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave a nesie imidžový názov Slovenskóóó, hokejová republika. Ide o jedinečný projekt ručne maľovanej mapy, ktorý spája príťažlivú maľbu našej krajiny v zimnom modrastom tónovaní s ľadovým hokejom na Slovensku. Krstnými otcami boli v priestoroch Siene slávy slovenského hokeja jej dvaja členovia, ktorí pokrstili mapu v ľadovou trieštou. Majster sveta 1985 Igor Liba vyslovil želanie, aby pri najbližšej edícii tejto skladačky pribudli ďalšie "zimáky" na Slovensku, najmä na východe, lebo hokej potrebuje rozmach v regiónoch. Najlepší obranca MS 1992 Róbert Švehla, súčasný generálny manažér reprezentácie, sa pridal s tým, aby sa na ľade objavilo čo najviac detí.

dsc 8763

Igor Liba a Róbert Švehla krstia historicky 1. ručne maľovanú hokejovú mapu Slovenska

Logá extraligových, prvoligových a ďalších hokejových klubov a výtvarne stvarnené ich zimné štadióny, rovnako aj mestá a obce s otvorenou ľadovou plochou sú výborným sprievodcom "stopára po slovenskej hokejovej krajine". Nielen užitočnosť, ale aj informačnú nasýtenosť umocňujú sídla hokejových škôl, trasy fanúšikov v kilometroch ako aj domovské miesta takmer sedemdesiatich firiem, organizácií, škôl, športových servisov, všetko tých, ktorí podporili tento projekt. Na reverze množstvu inzerátov, v nemalom počte priamo hokejových, dominuje slovensko-anglický exkurz do histórie a úspechov slovenského hokeja, ako aj prehľad víťazov Extraligy SR.

dsc 8768

Majster svet az roku 1985 Igor Liba s redaktormi RTVS

"Tento propagačný materiál komplexne prezentuje aj celý rad podporovateľov hokeja. Príťažlivo spája slovenský hokej, s dôležitými informáciami o ňom a prezentáciou firiem, miest a obcí, aj vďaka ktorým, je hokej na Slovensku stále živý." hovorí Milan Paprčka, majiteľ a riaditeľ vydavateľstva CBS (Creative, Business, Solutions). Ako prezradila Simona Nádašiová z marketingu CBS "cez hokejové kluby a partnerov sa do obehu dostane až 25 tisíc máp, a verím, že do pravých rúk, teda hokejových fanúšikov".

dsc 8779

Krst hokejovej mapy Slovenska 16.12.2015

dsc 8767

Obchodný riaditeľpre západné Slovensko zo spoločnosti KolibaMilk

dsc 8770

Naša obchodníčka Majka Zakopčanová s p.Helecz zo Spoločnosti Arriva

dsc 8792

Richard Lintner a Milan Paprčka

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo