SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Slovenské Hrady a zámky z neba

FaceBook  Twitter  

Viete koľko hradov a zámkov je na celom území Slovenska? Je ich viac ako 70! Mnohé z nich si zaslúžia našu pozornosť. Návštevnosť hradov a zámkov na Slovensku stúpa každý rok! Bez ohľadu na to, či sú to zrekonštruované hrady, skvostné zámky alebo zrúcaniny a tvrdze. Všetky majú obrovský potenciál prilákať množstvo zahraničných turistov na Slovensko, ktoré je plné krás! Slovensko má čo ponúknuť a Vy tiež.

 

 

Čo práve Vás spája s hradmi a zámkami na Slovensku? Možno pochádzate z obce, ktorá leží učupená pod hradnými múrmi, alebo ste vyrastali v meste, ktoré je vstupnou bránou k zámku, či tvrdzi? Možno ste firma, ktorá v tomto meste alebo dedine pôsobí. Možno ste majiteľ fimy, ktorá sa zaoberá stavebnou činnosťou a podporujete opravy hradov? Možno ste starosta, primátor, či občan, krásneho miesta, ktoré leží na úpätí hitorických skvostov?
Možno ste proste „len“ milovník slovenskej histórie, hrdý Slovák, či Slovenka a pravidelne navštevujete naše kultúrne pamiatky.

Je to v podstate jedno, pretože nás všetkých niečo spája. Milujeme Slovensko!

Víziou Vydavateľstva CBS je pomáhať cestovnému ruchu na Slovensku rásť. Vydávame knihy leteckých fotografií a práve chystáme knihu Hrady a zámky z neba. Kniha bude obsahovať viac ako 100 fotografií najkrajších hradov, zrúcanín a zámkov zo Slovenska, ktoré sme fotili viac ako 8 rokov pohľadom z lietadla. Bude distribuovaná cez IKAR a PEMIC aj do každého dobrého kníhkupectva na Slovensku. Aj vy sa môžete stať jej súčasťou!

         pusty hrad img 3472

Chceme napísať aj o Vás, o živote pod hradnými bránami, o živote ľudí v obciach a mestách, o ich práci. O firmách, ktoré pracujú a svojou činnosťou podporujú rozvoj Slovenska. O spoločnostiach, ktoré prekračujú hranice Slovenska, ktoré prezentujú Slovensko ako celok aj v zrahaničí.
Kniha obsahuje 100 leteckých fotografií a časť "Spoločnosti, ktorým záleží na Slovensku". Je to priestor pre firmy a ich dlhotrvajúce kvalitné PR. Je to prezentácia, ktorá ukazuje ľudí stojacich za úspechom Vašej značky. Máte hotel alebo rodinný penzión? Vaše ubytovanie zaradíme do sekcie "Noc v podhradí“. Pokiaľ ste mesto alebo obec, budete mať svoju prezentáciu v sekcii s názvom "Malebné mestá a obce v podhradí.Je to kniha, ktorá dáva priestor kvalite, nie kvantite. Chceme odprezentovať to najlepšie,čo doma máme.

Už sme vydali knihu Slovenské hrady a zámky pohľadom vtákov (prelistujte si ju online tu), ktorá mala neuveriteľný úspech a vypredali sme ju v priebehu niekoľkých mesiacov. Kníhkupectvá ako Pantha Rei možno ešte nejaké kúsky na svojich pultoch mať budú ak hľadáte vhodný darček pod stromček:) Knihu si môžete prelistovať online TU

Tento úspešný projekt chceme zopakovať a teraz máte možnosť sa do tejto jedinečnej knihy leteckých fotografií na hrady a zámky Slovenska, zapojiť aj Vy!

Ako?

Je to jednoduché! Informujte sa na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo volajte teraz na 0948 336 289. Táto ponuka platí do 15.1.2016
Počet miest na prezentáciu v knihe Hrady a zámky z neba je obmedzený. Preto volajte ešte dnes.

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo