SK     CZ     EN     DE     HU     PL

MotoTuláci

FaceBook  Twitter  

vizu knizka2Sloboda, dobrodružstvo, nekonečná jazda, krásna príroda a aj nejaká tá erotika. To všetko sa dá zažiť na pravom motorkárskom výlete. Motorkári cestujú rôzne. Veľa je takých, čo majú vopred objednané ubytovanie a presne vedia, kam sa potrebujú do večera dostať. Vedia, čo uvidia po ceste, koľko najazdia, koľko minú peňazí. A potom ich nič neprekvapí. Ale ani nezažijú nič nečakané.

 

 

Bubo a jeho partia svoje výlety plánuje len veľmi nahrubo. Asi tak, že vedia, že musia ísť pár dní na sever a potom to stočiť na západ. Potom nejako naspäť a majú na to 10 až 20 dní. Spia raz v hoteli a raz vedľa cesty pri motorke. Ich cieľom nie je, niekam sa dostať, ich cieľom je cesta. No a cestou zažijú množstvo kurióznych príhod, nezabudnuteľných zážitkov a spoznajú zaujímavých ľudí.

cesta kosovskm turcom

Tieto zážitky s rôznych výletov opísal Bubo v ôsmych cestopisoch do cestopisnej knihy Mototuláci. Má nezabudnuteľný štýl a keď knihu začnete čítať, prestanete až na konci. Na slovenskom trhu je totiž momentálne veľká diera. Cestopisné knihy určené pre motorkárov sa takmer nevydávajú. Ani táto by možno nevznikla, Bubo sa rozhodol knihu napísať až na základe veľkého množstva žiadostí od motorkárov.

Päť cestopisov, ktoré kniha obsahuje už v minulosti zverejnil v skrátenej verzii na najsledovanejšom slovenskom webe www.motoride.sk. Tri z nich získali 1. miesto v ankete Cestopis roka, jeden skončil na 3. mieste a jeden na štvrtom. Zvyšné tri cestopisy sú prvýkrát zverejnené v tejto knihe a čakajú len na vás.

 

 


Tu si ich môžete prečítať:
http://motoride.sk/c/2917/routes-des-grandes-alpes-2009.html
http://motoride.sk/c/4976/rumunsky-poriadok-grecka-pracovitost-a-kosovsky-blahobyt.html
http://motoride.sk/c/5775/do-azie-na-aziatky.html
http://motoride.sk/c/6577/ukrajinske-rakety.html

Nebudeme zbytočne veľa písať. Radšej si prečítajte, ako o Bubovych cestopisoch píšu samotný motorkári na fórach www.motoride.sk:

Zase som sa chechtal, od takého čítania sa nedáá odtrhnúť. Ta sľúbená kniha bude kedy Bubo? Naverím boha som sľúbil, že kúpim 3, ved sa už neondi! Super čítanie, dík.
Klidek

Človeče, čítam to vo vlaku a skoro som sa počúral od smiechu :D
Bohovský výlet a napísané skvelou formou ! Kde sa hrabú tie suché cestopisy "tu a tam som bol, a tu som sa aj odfotil, …" :o
Páčilo sa mi ako ste šírili slovo prostredníctvom knižiek a ten divoch, čo bol s vami... :D Len tak ďalej!
Mzetz150

Bubo, po všetkých tých sterilných slušňáckych a dokonale učesaných cestopisoch ktoré sa ako cez kopírák opakujú na motoserveroch je toto Tvoje dielko skvelou esenciou čistej radosti zo života. Literárne by som ho bez obáv prirovnal k môjmu obľúbenému "Smäd po živote" od Irvinga Stonea. Ešte aj teraz som vysmiaty ako veverica. :D Jediné, čo si raz so sebou vezmeme na druhý breh sú zážitky ;) Hlavné je zo seba sa nepo...ať . :Dthumb dsc 8738 1024
Romanka

Motorajďácky J. SATINSKÝ nesklamal, musí to byť veselý človek. Len dokedy mu ešte vydrží Hatátitla...?

Archie

Krásna trasa, super fotky, výborná partia .... ale Bubo, tvoj rukopis je neskutočný. S eleganciou opísané zážitky hodné pera profíka napr. Borisa Filana. Ale ten nie je motorkár, takže u mňa lepšie ako rozprávanie - čítanie od Filana. Každý tvoj cestopis je pre mňa "umelecké dielo" kedy motorkárska duša musí byť na vrchole blaha, inak sa nedá. Díky za tento zážitok.
Miroxvs

SUPER real článok od Slovak Version JULES VERNE
Halu

No, na moju škodu (zatiaľ) čítam málo, ale pri čítaní tohto takmer "frontového" Hemingwaya som 2x menil pampersku. :D
Joffo

Všetky recenzie od čitateľov nájdete na týchto odkazoch:
http://motoride.sk/?P=phorum&clID=2917&inwin=t
http://motoride.sk/?P=phorum&clID=4976&inwin=t
http://motoride.sk/c/5775/do-azie-na-aziatky.html
http://motoride.sk/c/6577/ukrajinske-rakety.html

vizu knizka
Na knihu sa môžete tešiť v januári, tj v období, keď motorkári smutne pozerajú na svoje mašiny a na zasnežené cesty. Takto ich kniha aspoň trochu rozveselí... :)

Knihu vydáme v náklade 2.000 ks a budeme distribuovať cez knižné veľkoobchody IKAR a PEMIC, výstavu MOTOCYKEL 2016 v Inchebe a mnohými ďalšími kanálmi cez partnerov projektu.

Staňte sa súčasťou knihy Mototuláci!


Ste motorkárska firma a hľadáte darčeky pre zákazníkov (napr. za nákup)? Chcete ju predávať ako doplnkový tovar a zákazníkovi ju otvoriť rovno na strane, kde budete vy?


Tak využite možnosť, že v tejto knihe môže byť Vaša reklama formou PR článku. Sám autor o vás napíše článok, v ktorom svojim originálnym štýlom vystihne, ako viete byť motorkárom užitoční. Reklama v knihe je dlhodobá záležitosť. Veď kto už vyhadzuje knihy?
Takúto reklamu ste ešte nemali!
Strán vyhradených pre reklamu je v knihe len niekoľko a firiem mnoho. Aby patrili aj vašej firme, kontaktuje naše obchodníčky Majku Zakopčanovú na tel.čísle 0948 336 289 alebo Paulu Milátovú na tel. čísle 0948 176 102 ešte teraz.

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo