SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Kráľovské mesto z neba

FaceBook  Twitter  

pusty hrad img 3472Samo Chalúpka mu venoval svoju báseň o Brankovi a my mu venujeme celú publikáciu. Zvolen je krásne mesto a zaslúži si knihu, ktorá odprezentuje jeho skvosty. V spolupráci s mestom Zvolen pripravujeme knihu, ktorá Vám prinesie dychberúce pohľady. Spoznajte Zvolen z vtáčej perspektívy. Kniha bude o meste, ale aj o ľuďoch dneška. Žijete a podnikáte vo Zvolene? Urobili ste niečo pre mesto alebo jeho okolie, aby sa v ňom žilo krajšie, lepšie? Povedzte nám o tom a my o Vás napíšeme!

 Zvolen je je jedno z najstarších slovenských miest s bohatou kráľovskou históriou. Dominta mesta – Zvolenský zámok je symbol gotiky postavený Ľudovítom I. v 14.storočí, ktorý odhaľuje jeho záľubu v talianskych kaštieloch. Architektúra budov Zvolena odráža historické deje, vkus a módu jednotlivých období. Renesancia aj eklektizmus.

Pohľady na Zvolen sú zo zeme krásne. Viete si ale predstaviť ako to vyzerá zhora? Rozhodli sme sa priblížiť Vám ho z úplne iného pohľadu – pohľadom z výšky. Takáto perspektíva ponúka širší obraz nielen o architektonickom rozvrstvení mesta, ale aj detail na samotné budovy, ktoré aj keď vo Zvolene žijete, neuvidíte.

zvolen hrad 1445 2015

Vydavateľstvo CBS v spolupráci s mestom Zvolen vydáva knihu fotografií z lietadla v kombinácií s dronom na oblasti Zvolena ako aj jeho širšieho okolia, do ktorého spadá aj zaujímavá Kováčová, či Sliač.
Táto kniha ponúka kombináciu fotiek z výšky 150-tich ako aj 20-tich metrov nad zemou. Uvidíte tak mesto z lietadla, ale aj spôsobom, akým ho zachytí len praktický dron.

Máte možnosť byť súčasťou tejto publikácie! Ako? Zavolajte teraz nášmu obchodníkovi Miroslavovi Drugovi, ktorý Zvolen pozná ako vlastné topánky, pretože v ňom žije. Pokiaľ máte záujem odprezentovať svoje aktivity, firmu, či služby v knihe leteckých fotografií o Zvolene, máte tú jedinečnú príležitosť práve a len teraz.

 

 

Prečo Vás pozývame obohatiť obsah knihy fotografií?

Chceme, aby si ľudia kupovali túto knihu, aby si ju ponechali v knižnici a listovali v nej. Chceme, aby sa ňou Zvolenčania chválili na svojich cestách do zahraničia. Aby ju darovali svojím kamarátom, známym, či návštevám z ďalekých krajín. Veď čo vypovie viac ako dobrá fotografia?

Avšak hlavným dôvodom je spropragovať nielen holé mesto a jeho prázdne budovy. Ide nám o pulzujúci život mesta, ktorý tvoríte práve Vy! Bez Vás by mesto nebolo mestom, bez Vás by Zvolen bol len spomienkou na dejiny. Zvolen a to aký je, je odrazom Vás Zvolenčanov. Preto Vás prizývam do akcie – ukážte nám, zastupiteľstvu mesta, zahraničiu aj svojím známym - plody svojej práce v luxusnej knihe! Prezentujte sa vkusne. Prezentujte sa v knihe Zvolen z neba!

Urobte tak ešte dnes! Skontaktujte sa p. Drugom na tel. čísle 0915 435 949 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Miest na prezentácie je obmedzený počet.

 

pusty hrad img 3472

12 06 zolna img 2338

pusty hrad img 3472

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo