SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Miesto histórie, kde vládne príroda

FaceBook  Twitter  

 

dsc 5083 upr kopie oravske vesele1Dôvodov prečo zavítať na dovolenku práve na Oravu by každý z nás našiel neúrekom. Orava patrí k tým najkrajším častiam Slovenska, ktoré si pozornosť domácich aj zahraničných turistov zaslúžia. Či už je to Podbiel alebo Habovka, Roháče alebo známy Zuberec. Je úplne jedno, v ktorom období Oravu navštívite, vždy Vás privíta drsnou krásou. Preto sme sa rozhodli venovať aj Orave jednu z našich kníh fotografií z lietadla.

 

  Fotografie nevznikli za jeden krátky let ponad Oravskú Maguru. Sú odrazom rokov lietania a stovky hodín fotenia. Odzrkadľujú lásku k prírode a celému kraju. Uzriete v nich vášeň pre rodné Slovensko ako aj pre fotografiu a lietanie samotné. Zapozerajte sa do fotiek, ktoré Vám objímu srdce.

010 orava img 8477 upr1

Arwa, Aryva, či Oravia sú staré názvy regiónu, v ktorom sa blisnú bystré vody rieky Oravy. Síce nie je Orava zďaleka jednoduchá pre život, už v dobe kamennej priťahovala osadníkov. Jej historické korene sú hlboké a mnohokrát už bola rodiskom veľkých osobností a mien slovenského kultúrneho života. Cez Tvrdošín voľakedy viedli cesty do Poľska, kade obchodníci prevážali soľ, súkno, či olovo. Oravské výrobky z kameňa, dreva a súkna sa vyvážali už v stredoveku do ďalekej Ázie aj Afriky.

Toto miesto je čarovné a všetkým nám pripomína, akí sme proti matke prírode malí. Verte však, že Orava je diamantom v mori, ktorý sa skveje do ďaleka. Práve preto víta Orava ročne desaťtisíce turistov.
Možno ste videli kníh o Orave už dosť. Videli ste však jej nádheru zhora? Je to dychberúce divadlo, po ktorom sa otáčame a chceme ho uzrieť opäť. Kniha leteckých fotografií o regióne Orava prinesie to najlepšie z nádherných záberov krajiny, sídeľ a pamiatok cez hľadáčik fotoaparátu.

dsc 4886 upr kopie cesta1

Našim záujmom je priniesť ľuďom nevšedný pohľad na krajinu a jej meniace sa krásy vo farbách ročných období.
Týmto Vás pozývam na predstavenie roka! Kniha Orava ponúka na doskách, ktoré znamenajú svet miesto aj pre Vás. dsc 5083 upr kopie oravske vesele1Pokiaľ je Vaše mesto, obec alebo firma, či produkt zaujímavé, pokiaľ ponúkate pre tento región niečo zaujímavé práve Vy, máte možnosť stať sa súčasťou publikácie, ktorá nemá na trhu konkurenciu. Ako firma odprezentujete Váš prínos pre kraj, mesto, v ktorom pracujete a zamestnávate ľudí. Ako obec, či mesto predstavíte svoje prednosti, či nevšedné informácie, ktoré celkovú hodnotu knihy len pozvdihnú.
Táto kniha ponúka miesto pre prezentácie v obmedzenom množstve. Spravíme pre Vás prezentáciu v knihe, ktorá bude písaná formou článku rukou autora knihy Milana Paprčku. My povieme o Vás. Vyzdvihneme Vaše prednosti a spoločnými silami prinesieme slovenskému publiku opäť nové pohľady na starú Oravu. Zahraničné návštevy potešíte takouto knihou nielen pre jej zaujímavý obsah fotiek, ktorým rozumie každý bezohľadu na národnosť, či materinský jazyk. Preklady do angličtiny všetkých textou sú samozrejmosťou. Zapíšte sa do Oravských dejín aj Vy!
Kontaktujte ihneď nášho obchodného zástupcu Miroslava Majkúta - pravého chlapa z Oravy, ktorý je s týmto kúskom zeme zrastený celou dušou.
Volajte teraz 0905 473 651 alebo píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

dsc 5147 upr kopie oravske vesele1

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo