SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Horná Nitra – to nie sú len Bojnice!

FaceBook  Twitter  

bojnice 3851 upr malyNiežeby Bojnice neboli dostatočným dôvodom na návštevu:) Horná Nitra však skrýva pre svojich návšteníkov oveľa viac! A možno ste to aj Vy! Ľudia, ktorí na hornej Nitre pracujú a kultivujú jej pamiatky. Tí, ktorí sa staráte o jej krásu aj dobré meno. V rámci projektu regionálnych kníh pripravujeme aj knihu o regióne Horná Nitra. 

 

 Jej obsah prináša fotografie, ktoré odhaľujú aj to, čo mnohí možno prehliadajú. Jej čaro sa skrýva aj v práci kuchára, ktorý pripravuje svoje jedlo s láskou, či v náplni práce robotníka, ktorého topánky budú zdobiť nohy slečny, ktorá Vám úsmevom skrášli deň. Na ľuďoch záleží..

A práve preto sme sa rozhodli do projektov regionálnych fotokníh zapojiť aj Vaše aktivity. Chceme Vám umožniť, aby sa v prezentácií o Hornej Nitre objavilo aj Vaše meno, názov obce, v ktorej bývate, či miesto, ktorému vďačíte za tak veľa.
Fotokniha o Hornej Nitre bude plná nádherných fotiek z lietadla. Sú to zábery, ktoré sme vyhotovovali celé roky a my prinášame tieto jedinečné pohľady všetkým, ktorí o knihu majú záujem. Pamiatkové zóny v Nitrianskom Pravne, hrad Sivý kameň, kaštiele v Zemianskych Kostoľanoch a Pravenci a mnoho iného. Mali ste už možnosť vidieť nádherné fotografie týchto unikátnych miest? Možno áno, ale verím, že nie všetky na jednom mieste práve zo zorného uhla vtákov plávajúcich v oblakoch!

Bojnice Remata

007 renata img 6502 upr   jarna remata  upr

Náš obchodník Vladimír Híreš prechádza celým regiónom a hľadá tých, ktorí do tejto publikácie chcú vložiť aj kúsok zo svojho srdca, práce, či odkazu a vízie. Patríte medzi tých, ktorí milujú svoj kraj a chcete sa odprezentovať jedinečným spôsobom?
Vďaka knihe o Hornej Nitre podporíte projekt, ktorý nemá na pultoch kníhkupectiev obdobu. Staňte sa našimi partnermi a my Vám vyhotovíme prezentáciu, ktorá upúta a povie presne to, čo chcete vyjadriť. Váš vzťah k Vaším zamestnancom, k Vášmu mestu, k rodisku. Buďte štedrí sami voči sebe a dovoľte si pochváliť sa v knihe, ktorá sa ocitne aj v kníhkupectve, ktoré navštívia tisíce ľudí.

Kniha bude obsahovať hlavne nádherné zábery a výber toho najkrajšieho z regiónu, ale budú tam aj firmy, či obce a mestá, ktoré sa chcú zviditeľniť a poukázať na seba nevtieravým spôsobom.
Toto je reklama, ktorá Vás nadchne! Staňte sa naším partnerom ihneď!

Volajte na telefónne číslo Vladimíra Híreša, ktorý sa postará o Vaše miesto vo fotoknihe Horná Nitra: 0948 707 585, 0905 407 585 alebo píšte teraz na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Bojnický zámok

bojnice hrad upr

Bojnice mesto

bojnice upr

Dubnička

dubnicka 5252 upr

Handlová

handlova 3767 upr

Nitrianske Rudno

nitrianske rudno 5006 upr

Prievidza

prievidza 6241 upr

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo