SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Šarišský región plný skvostov

FaceBook  Twitter  

13 05 kapusiansky hrad img 8324 upr malyČo Vás napadne poď pojmom Šariš? „Srdcom východniar“ je známe heslo nejdného znalca dobrého slovenského piva. A nemusí byť ani východniar! No vedeli ste, že niekedy viedla Šarišom aj známa Via regale, tzv. Kráľovská cesta spájajúca Čierne more a Baltik? Či o tom, že sa v Bardejovských kúpeľoch rada hýčkala aj obľúbená cisárovna Sisi? Poďte sa pozrieť s nami na Šariš z neba! Odhalíme Vám aj to, čo ani šarišania možno netušia!

 

 

Šariš skrýva mnoho zaujímavých miest. Sused Spiša a Zemplína je farebný už len svojim povrchom. Nájdeme tu pohoria aj kotliny. Mierne svahy dopĺňajú kolorit územia, kde Domaša vytvára fascinujúce amazonské esíčka. Šarišský hrad ako stredoveké centrum Šariša dodnes stráži bystrým okom nádhery tohto kraja!
Koľko drevených kostolov môžete nájsť na tomto území? Sú to tri desiatky architektonických skvostov! Určite sa oplatí vidieť nejeden z nich. Miroľa, Krivé aj Potoky, či mnohé iné Vás radi privítajú u brán svojich drevených chrámov.
Zo skalnej plošiny Zbojníckeho hradu, ktorý sa nachádza v Slanských vrchoch uzriete diamantové zore sviežich rán, ktoré Vám vezme dych! Človek nemusí byť horolezec, aby v Šariši našiel malý kúsok zeme len pre seba. 13 02 zborov saris upr
S nami však máte toto všetko pod nosom, hneď po ruke!
Šariš máme prebádaný z každej strany! Nafotili sme ho z rôznych uhlov aj pohľadov. Všetko to, čo sme tu spomenuli a omnoho viac Vám ponúkne fotokniha Šariš z neba – najnovšia publikácia Vydavateľstva CBS.
Obchodný zástupca Jozef Caban pracuje na kamapani, ktorá umožňuje firmám, dedinám a obciam vyjadriť svoj srdečný vzťah ku kraju, ktorý ich nosí na pleciach.
Máte záujem reprezentovať Šariš? Chcete vyjadriť svoj vzťah k regiónu, k ľuďom, k Vašej práci, ktorá je prínosom pre región? Máme pre Vás túto možnosť!
Publikácia Šariš z neba prinesie tie najkrajšie pohľady na krásy šarišských miest a dedín, ale aj unikátnych pamiatok, ktoré lákajú domácich aj zahraničných turistov.
A Vy môžete tvoriť obsah tejto knihy spolu s nami! Prezentácia Vašej obce/mesta alebo firmy doplní celkový pohľad na región. A Vy získate publikáciu, ktorá bude aj o Vás!
Prezentácia v takejto knihe nie je reklama. Je to viac než to! Je to vyznanie, nádherný dar aj užitočný pomocník.
Máte záujem darovať Vašim zákazníkom/ partnerom, či občanom niečo naozaj špeciálne?
Tak hneď kontaktujte Jozefa Cabana na telefónnom čísle 0948 604 145, 0910 831 288  alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Miest na prezentáciu je obmedzený počet. Zaistite si svoje miesto tam, kam patríte aj Vy!

 

Bardejov - pamiatka UNESCO

13 03 bardejov bazilika sv egidiasaris upr

Šarišský hrad

13 04 sarissky hrad aerofo upr

Kapušiansky hrad

13 05 kapusiansky hrad img 8324 upr

Prešovské námestie

13 06 presov kostol sv mikula saris upr

014 vychod img 1120 upr   ruzin upr

Jasenov

jasenov upr

Plaveč

plavec upr

Prešovský chrám Alexandra Veľkého

presov chrm sv alexandra nevskho saris upr

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo