SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Lietadlá na českom a slovenskom nebi

FaceBook  Twitter  

malaKnižné publikácie fotografií z lietadla sú našou novou métou. Vydali sme už Hory pohľadom vtákov, Hrady a zámky so zaujímavými povesťami v slovenčine aj angličtine, najpredávanejšou knihou sa stala kniha Slovensko z neba. Aký bude ďalší krok? Okrem regionálnych kníh pripravujeme aj knižný špeciál venovaný športovému letectvu. Kniha bude mať názov Lietadlá na českom a slovenskom nebi. Prečo sme sa rozhodli venovať práve téme letectva? Pre koho je kniha určená? 

Majiteľ našej firmy je nadšený športový pilot. Keďže ním nebol vždy, vie koľko málo o športovom letectve vie široká verejnosť. A toto chceme zmeniť. 

Účelom vydania knihy je spropagovanie športového letectva na Slovensku a v Čechách. Kniha bude obsahovať viac ako 100 letových fotografií od známych fotografov Petra Cígera, Andyho Cígera, Ďura Uhliara a Mila Storošku, ktorí sa špecializujú na fotografovanie lietadiel. Z ich diel vyberáme to najlepšie, takže budete mať možnosť vidieť lietadlá v tých najnezvyčajneších pozíciách, či okolitej krajine. Zameriame sa najmä na lietadlá, ktoré sa vyrábali a vyrábajú v Čechách a na Slovensku.

lietadla 2 upr

Popri fotografiách bude pri každom lietadle aj základný technický popis a tiež príbeh lietadla. Napíšeme kedy vzniklo, prečo vzniklo, na čo sa využíva, prípadne aj nejakú pikošku.

Objavia sa tu aj niektoré dopravné lietadlá, vrtuľníky, akrobatické špeciály a zaujímavé zábery z leteckých dní. Bude to kniha, ktorú bude chcieť mať každý pilot v knižnici. Bude to kniha, do ktorej bude zasnene pozerať každý chlapec, ktorého snom je stať sa pilotom.

Knihu vydávame s podporou Slovenského národného aeroklubu (SNA) a Slovenskej federácie ultaľahkého lietania (SFUL).  

Termín vydania je plánovaný na mesiac 03/2016, čiže pred letnou sezónou.

Takáto kniha ponúkne priestor aj pre prezentáciu firiem, ktorých činnosti sú spájené s letectvom.

Patrí aj Vaša firma medzi tie, ktorým záleží na dobrom PR spoločnosti?

Chcete budovať dôveru medzi Vami a Vašimi zákazníkmi/partnermi/zamestancami?


Chcete Vašich zákazníkov obdariť naozaj pekným a zaujímavým darčekom, ktorý vypovie aj o Vás?

 

 

Pre viac informácií kontaktuje športového pilota a majiteľa vydavateľstva CBS Milana Paprčku, ktorý je tvorcom myšlienky knihy o lietadlách. 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0903 660 422

vizu lietadla obalka na web

lietadla 1 upr

 

 

lietadla 3 upr

lietadla 4 upr

lietadla 5 upr

lietadla 6 upr

lietadla 7 upr

lietadla 8 upr

lietadla 9 upr

lietadla 10 upr

 

 

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo