SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Cykloturistika v Bratislavskom kraji

FaceBook  Twitter  

ba clanok maly

 Od roku 2014 vydávame Edíciu cykloturistických ručne maľovaných máp. Čerešňou na torte je naše hlavné mesto a jeho okolie. Cyklomapa Bratislavy a okolia zavŕši našu činnosť na cyklomapách Slovenska. Čo cyklistom ponúkne? Vôňa divokého cesnaku, košaté stromy lužných lesov, hrádze, ..

 


Cyklotrasy v okolí Bratislavy ponúkajú možnosti na rodinné výlety, rekreačnú, náročnejšiu cykloturistiku ako aj freeridové vyžitie pre milovníkov adrenalinového jazdenia.

V Bratislave a okolí žije viac ako pól milióna obyvateľov a ročne ju navštívia desaťtisíce turistov. Množstvo ľudí zo zahraničia hľadá okrem kultúry a zábavy aj možnosti športu a relaxu. Ručne maľovaná mapa prinesie informácie, ktoré sa dostanú do rúk tisícom z týchto cykloturistov. Sú to potenciálni klienti ubytovacích zariadení, reštaurácií, ľudí hladných po informáciách, kde sa oplatí zastaviť a čo vidieť. Chceli by ste dať o sebe vedieť aj Vy?
Pokiaľ máte niečo spoločné s cykloturistikov, ste v tomto projekte viac ako vítaní! Cyklotrasy, profily prevýšení a ručná maľba vytvoria základ pre domáceho aj zahraničného turistu na to, aby sa ľahko zorientoval v ponúkaných možnostiach. Informácie o Vás celkový obsah doplnia a tak vytvoria celok odpovedí na otázky, ktorým sa ani jeden turista nevyhne.

Zaujíma Vás ako sa vyrába ručne maľovaná mapa? Pozrite si

!

Na projekte ručne maľovanej mapy Bratislavy a okolia pracuje náš obchodný zástupca Zdenko Štefunko. Pre viac informácií volajte 0908 734 023 alebo píšte Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo