SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Snina a okolie z neba

FaceBook  Twitter  

maketa pripravovanej knihy snina a okolie z neba 1748x1200pxAk o mnohých častiach Slovenska hovoríme ako o „krásnych kútoch“, pre kraj okolo Sniny platí tento výraz doslova. Hranice s Poľskom a Ukrajinou tu vytvárajú takmer bezchybne pravouhlý kút, o ktorého kráse nemôže byť pochýb - a nielen preto, že je domovom jedinečného národného parku.

Dávame deťom príležitosť ukázať, čo ich baví

FaceBook  Twitter  

ba kraj malovana cyklomapa obalka 976x1748pxÚspech v umení či športe nie je len o talente. Prichádza až vtedy, keď dokážeme svoje schopnosti rozvíjať. Keď sa k troške talentu alebo chuti pridá obrovská pracovitosť a pravidelné používanie získaných zručností. Keď môžeme v praxi používať, čo sme sa naučili. Ručne maľované mapy, ktoré vyrábame pre deti s pomocou detí, dávajú všetky tieto možnosti hneď na dve strany.

Novinka, Partizánske a okolie z neba!

FaceBook  Twitter  

partizanske a okolie z neba 2019 maketa 1748x1200px1Jedinečná edícia kníh Slovensko z neba sa rozrástla o ďalší titul. Tentoraz sme si pre vás pripravili Partizánske a okolie z neba. Kniha vám predstaví Partizánske a jeho okolie na jedinečných leteckých fotografiách a spoločne si vychutnáme toto nádherné mesto z výšky, "z neba".

Čarovná Orava je na svete!

FaceBook  Twitter  

carovna orava 2019 maketa 1748x1200pxOčakávaná Čarovná Orava je ďalším prírastkom jedinečnej knižnej edície Čarovné Slovensko. Zamilujte sa do knihy, ktorá vám ukáže tento región inak, ČAROVNE!

 

Marec, mesiac leteckej knihy, Akcia 1+2 ZADARMO

FaceBook  Twitter  

banner akcia mesiacleteckejknihy 1plus2 1748x1200px1Počas celého marca máme pre vás pripravenú AKCIU 1+2 Zadarmo na knihy z edície leteckých fotografii Slovensko z neba

 

 

Galanta a okolie z neba - výstava leteckých fotografií

FaceBook  Twitter  

maketa knihy galanta a okolie z neba 1748x1200pxJedinečná edícia kníh Slovensko z neba sa v blízkej budúdnosti rozrastie o ďalší knižný titul, tentoraz vám prinesieme Galantu a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú cestu kým uzrie svetlo sveta a preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho čo v nej nájdete. Niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy vám odhalíme na výstave leteckých fotografií.

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo