SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Na Kalvárii pri Banskej Štiavnici

FaceBook  Twitter  

dsc 1525Banská Štiavnica je magickým mestom zasadeným do krásnych Štiavnických vrchov. K jej klenotom a dominantám sa radí bezpochyby bansko-štiavnická Kalvária. Je situovaná na malom kopčeku Scharffenberg – Ostrý vrch  a pohľad na ňu je zaujímavý v každom ročnom období. Prichádzame sem  v skoršie letné ráno.

 

Senica a okolie z neba

FaceBook  Twitter  

maketa knihy senica a okolie z neba zmKeď vám predstavujeme mesto či región, o ktorom pripravujeme novú knihu, často začíname históriou. V prípade Senice začneme úplne naopak - najnovšou správou, ktorú sme našli na webstránkach tohto príjemného, moderného mesta a jedného z dôležitých centier jedinečného Záhoria.

Chrumkavý NOVEMBER

FaceBook  Twitter  

chrukavy november 01Vždy čerstvé kúpeľné oblátky s vlastnou etiketou. Veľmi originálny a navyše aj chutný darček pre vašich partnerov či zákazníkov. Etiketu na oblátkach pripravíme s Vašou potlačou, pomôžeme vám aj s výberom textu či obrázkov. Takýto prezent poteší určite každého :)

Na majestátnom Spišskom hrade

FaceBook  Twitter  

dsc 0451Poďte za jednou z najzaujímavejších lokalít Spiša, ktorá je iba na skok od Spišskej Novej Vsi. Ak Vás napadne Spišský hrad, uhádli ste. Ale nebude reč iba o ňom, spomenieme aj blízky Dreveník, či Žehru.

 

Na križovatke Kysúc - Jakubovskom vrchu

FaceBook  Twitter  

 dsc 0781Tento rok máme šťastie na zväčša slnečné jesenné počasie. Pekná predpoveď počasia je aj na posledný októbrový deň, tak sa rozhodujeme pre peší prechod bočným hrebeňom Javorníkov z Turzovky cez Jakubovský vrch, ktorý tvorí križovatku turistických trás Javorníkmi. Pešiu túru zakončíme v Nesluši

Už je to dva roky, čo CBS vrátilo život legende

FaceBook  Twitter  

banner narodeninova akcia vku 500x500pxKde bolo, tam bolo .... , začína mnoho rozprávkových príbehov. A súčasťou jedného takéhoto príbehu sme sa sami stali. Podarilo sa niečo nezvyčajné, niečo výnimočné, zachrániť legendu, ktorá bola súčasťou niekoľkých generácií Slovákov a Čechov. Táto legenda má dnes už 70 rokov. No všetko mohlo skončiť aj inak ...

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo