SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Chrumkavý máj

FaceBook  Twitter  

kupelne oblatky 2019 850x565px webVždy čerstvé kúpeľné oblátky s vlastnou etiketou. Veľmi originálny a navyše aj chutný darček pre vašich partnerov či zákazníkov. Etiketu na oblátkach pripravíme s Vašou potlačou, pomôžeme vám aj s výberom textu či obrázkov. Takýto darček poteší určite každého :)

Čarovné Kysuce - výstava čarovných fotografií

FaceBook  Twitter  

maketa pripravovana kniha carovne kysuce 1200x1200px webJedinečná edícia Čarovných kníh sa rozšíri o ďalší prírastok, tentoraz pre vás pripravujeme Čarovné Kysuce. Nová kniha ešte prejde dlhou cestou pokým sa dostane do vaších rúk a preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho, čo v nej nájdete. A načo sa môžete tešiť? To vám odhalí výstava čarovných fotografií k tejto pripravovanej knihe.

Čarovné Kysuce

FaceBook  Twitter  

maketa pripravovana kniha carovne kysuce 1200x1200px webAk ste na Kysuciach a nevidíte ani malý kúsok lesa, asi ste práve zatvorení v miestnosti bez okien a dverí. A aj keď naozaj nemáte pred očami ani malý zelený lístoček či jediný kúsok ihličia, určite aspoň cítite ich vôňu - taký bohatý na lesy je tento hornatý kút Slovenska.

Veľkonočná ponuka!!

FaceBook  Twitter  

banner instagrampost cbs knihy velkonocna akcia 1080x1080px no btnVeľká noc s CBS a VKÚ Harmanec je špeciálna. Až do 23.4.2019 nakúpite so zľavou do výšky 50 % na vybrané druhy kníh a máp. Potešte seba alebo vašich blízkych!

Dunajská Streda a okolie z neba - výstava leteckých fotografií

FaceBook  Twitter  

maketa pripravovanej knihy dunajska streda a okolie z neba 1748x1200pxUnikátna edícia kníh Slovensko z neba sa v blízkej budúdnosti rozrastie o ďalší knižný titul, tentoraz vám prinesieme Dunajská Streda a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú cestu kým sa dostane na pulty predajní a preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho čo v nej nájdete. Niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy vám odhalíme na výstave leteckých fotografií.

Slovensko a Česko: drahé kamienky v mozaike sveta

FaceBook  Twitter  
maketa pripravovanej knihy 101plus101 leteckych pohladov na cr sr 1748x1200pxObyvatelia Slovenska aj Českej republiky dostali do vienka úrodnú zem plnú stromov a riek, v ktorej sa zelené horstvá osobne stretávajú s modrou oblohou. Šikovní a pracovití predkovia pre nás za tisíc rokov pripravili zušľachtenú, kultúrnu krajinu, kde mágia ľudskej tvorivosti hrá v harmónii s prírodou. Nech už letíte ponad Slovensko, Moravu a Čechy akýmkoľvek kurzom, pred vašimi očami sa objavuje jeden nádherný pohľad za druhým tak bezprostredne, až sa prekrývajú.
 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo