SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Od Kohútky ku Portášu v Javorníkoch

FaceBook  Twitter  

p2033170Pozývam Vás nakuknúť do oblasti Javorníkov, ktoré sa rozprestierajú na severozápade pri hranici so susednou Českou Republikou. Táto oblasť je v zime hojne navštevovaná bežkármi, či lyžiarmi, a to aj vďaka lyžiarskemu stredisku Kohútka. Neďaleko Kohútky na hrebeni sa nachádza aj horský hotel Portáš. Práve do jeho okolia viedli naše kroky.

 

V bežkárskej stope Bystrickej lyžiarskej magistrály

FaceBook  Twitter  

imag0246Konečne nasnežilo a sneh sa udržal a s blížiacim sa víkendom sa tešíme, že vytiahneme tento rok aj bežky. Už minulý rok som chcela vyskúšať bežkovanie na Bystrickej lyžiarskej magistrále, ale nepodarilo sa. Takže je jasné, kam zamierime. Na trasu do Bystrickej doliny sme sa vydali hneď dva dni po sebe, a to v dopoludňajších hodinách. Chceli sme maximálne využiť snehovú pokrývku. Veď ktovie, ako dlho a či vôbec sa sneh udrží...

 

Letecké fotografovanie 2018 sa začína :)

FaceBook  Twitter  

DSC 9918Áno je to tu! Aj keď počasie vonku vyzerá ešte zimne, nezadržateľne sa k nám blíži jar. No a s týmto krásnym, sviežim obdobím sa opäť začína sezóna leteckého fotografovania. Možno sa zdá, že je to priskoro, no príprava letových plánov a zabezpečenie všetkých potrebných legislatívnych náležitostí potrebuje svoj čas.

Turistická a cyklistická mapa Nízke Tatry - Kráľova hoľa

FaceBook  Twitter  

VKU 123 NT Kralova holaNovinka, pre milovníkov turistiky mapa Nízke Tatry - Kráľova hoľa je už v poradí deviata mapa, ktorá prešla úplnou aktualizáciou. Turistický obsah bol aktualizovaný priamo v teréne, všetky údaje o trasách a časoch boli aktualizované a kontrolované Klubom Slovenských turistov (KST) a na aktualizácií cyklotrás participoval Slovenský cykloklub (SCK). Mapa má tiež novú, krajšiu obálka, doplňujúce informácie ...

Čo prinesie osmička?

FaceBook  Twitter  

CBS 15 fb 2Prvý mesiac nového roka je za nami a väčšina z nás si už namiesto šťastnej sedmičky zvykla písať na konci dátumu číslicu osem. Ako slovensko-českej firme nám nedá nepripomenúť, že v spoločných dejinách našich dvoch krajín to býva silné číslo - v "osmičkových" rokoch sa v našich končinách diali veci! Avšak nielen z tohto dôvodu sme v očakávaní, čo tento rok prinesie. Tým, že sme ten uplynulý urobili zatiaľ najúspešnejším v histórii firmy, nastavili sme si latku poriadne vysoko.

Pezinsko a Senecko z neba prichádza k vám! :)

FaceBook  Twitter  

Pezinsko a Senecko z nebaRegióny vody, vína a úrodných polí Pezinsko a Senecko je odteraz súčasť rodiny Slovensko z neba. Poďte si aj vy užiť priam prímorskú atmosféru pri Slnečných jazerách, alebo si vychutnať fantastické vínko dozrievajúce v oblasti Malých Karpát.

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo