SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Komárno z neba

FaceBook  Twitter  

komarno z nebaZnáme lodiarske mesto Komárno je centrom najjužnejšieho a zároveň najnižšie položeného slovenského regiónu, kde sa naša najdlhšia rieka vlieva do našej najväčšej. Komárňanský okres nepopierateľne žije vodou a z vody. Hojnosť životodarnej vlahy robí z tejto časti Slovenska jedno z jeho najúrodnejších území, každoročne produkujúce úrodu obilnín, zeleniny a ovocia. Je pritom fascinujúce, že vďaka tej istej vode, ktorá vyživuje malé zrnká pšenice, tu už viac ako sto rokov rastú aj jedny z najväčších priemyselných výrobkov, aké človek kedy vytvoril – riečne a námorné lode.

Akcia týždňa, kniha Podpoľanie z neba +1 ZADARMO

FaceBook  Twitter  

podpolanie plus 1Je tu nový týždeň, nová akcia. Tento týždeň nahliadneme na nenapodobiteľný kráter Poľany, na ktorého úpätí vidieť rozkúskované pásy polí a políčok usilovných Podpoľancov.

Čarovné Slovensko 2

FaceBook  Twitter  

000Nádherné hory, husté lesy, slnkom zaliate skalné bralá, cez ranný opar sa trblietajúce hladiny riek, monumentálne hrady či drevom voňajúce chalúpky. To všetko by ste mohli nájsť v priebehu jediného dňa na Slovensku. Potrebovali by ste však oveľa viac času, aby ste našli všetkých vyše päťtisíc kníh Čarovné Slovensko, ktoré sa za uplynulý rok rozniesli do každého z kútov našej krajiny a za jej hranice.

Malý príbeh veľkého víkendu

FaceBook  Twitter  

b18cbshubert02waVydavateľstvo CBS privítalo tohtoročný september vo veľkom štýle. V priebehu jedného víkendu dokázalo na troch miestach Slovenska predstaviť verejnosti nielen najnovšiu knižnú aj mapovú tvorbu, ale tiež svoje stále sa rozvíjajúce letecké aktivity.

Z Vysokej nad Kysucou osadami do Veľkého Rovného

FaceBook  Twitter  

p9151783Tentokrát zavítame do Javorníkov. Vyrazíme z obce Vysoká nad Kysucou, ktorá je dostupná aj železnicou z Čadce, či Žiliny. Stadiaľto sme cez osady a sedlo Semeteš putovali až do Veľkého Rovného

 

Poďte na Kubínsku hoľu!

FaceBook  Twitter  

dsc 0342Orava je regiónom, ktorý mám veľmi rada. Pozývam Vás na kopec, z ktorého sú pri dobrom počasí výhľady široko ďaleko - Od Roháčov a Západných Tatier až po Malú Fatru. Aké miesto na Orave mám na mysli? Je to Kubínska hoľa patriaca do pohoria Oravskej Magury. Týči sa rovno nad Dolným Kubínom oproti Veľkému Choču.  

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 948 228 789
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo