SK     CZ     EN     DE     HU     PL

 

CBS is the second largest
publisher of hand-painted maps in the world.

More about us
 

 

In Slovakia and Czech Republic we employ people who are doing their job with heart.

More about team
 

 

We received more
than 2,900,000 copies of painted maps among the public.

More about maps
 

 

We help to improve
tourism in Slovakia
with our services.

More references
 

Asi najviac sa počas rekordných horúčav zapotili naši hrdinovia vo vzduchu - piloti. Nafotili 176 rôznych lokalít a skompletizovali sme tým celú galériu Slovenska. Kto si nevyskúšal lietanie "v malom priesvitnom skleníku" vystavený lúčom slnka, ťažko si dokáže predstaviť počin týchto nebojácnych chlapov.

Slzy na krajíčku mal aj šéf Milan Paprčka. Dôvodom bol na prvý pohľad jednoduchý príklad z matematiky 7+7=14. V tejto čarovnej kombinácii sa ale skrýval dátum 7. júl, kedy sa pred 14. rokmi zrodilo naše vydavateľstvo.

P7070206

Za tie roky sa o nás dozvedeli ľudia z celého Česko - Slovenska. Pomáhajú nám k tomu aj výstavy. Tento mesiac sme sa prezentovali v mestách Bratislava, Trnava, Trenčín, Partizánske, Brezno i Frýdek-Místek.

DSC 0001 DSC 0003 DSC 0009

Obchod sa nám v júli vyvíjal zaujímavo. V júli sa slovenským obchodníkom nepodarili obvyklé supervýkony a hoci normu splnili, aj tak ich predbehli bratia Česi (aj sestry). Keby len predbehli. Českému tímu sa v júli podarilo prelomiť historický český mesačný rekord! Dovolenky-nedovolenky, horúčavy-nehorúčavy, rekordy sa lámať musia, nie? ;)

Expedovali sme knihy Podunajsko z neba, Gemer z neba, maľovanú mapu Třebíčsko, administratívne mapy i špeciálnu mapu Vodný relax na Slovensku pre vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia.

Do života sme slávnostným krstom na Beckovských slávnostiach uviedli knihu Stredné Považie. Knihy Horné Považie a Kysuce z neba sme pokrstili na Jakubovských dňoch v Kysuckom Novom Meste.

Tento mesiac sme dohodli nové spolupráce s kníhkupectvami Martinus.sk a Panta Rhei.

Doslova úsmevnou záležitosťou by mala byť spolupráca neziskovou organizáciou Úsmev ako dar. Maľby do našich máp budú maľovať i deti z detských domov. Vydavateľstvo CBS im za to zorganizuje zážitkový víkend. Za každú vydanú mapu by mali decká jeden víkend. Znamená to, že čoskoro budeme asi najkrajšie vysmiata firma na Slovensku vďaka týmto mimoriadne vďačným deťom.

Ďalšia významná spolupráca, ktorá naberá reálne črty, bude so Slovenským cykloklubom. Mali by nám dodávať aktuálne podklady do maľovaných máp a máp VKÚ. Budeme jediný slovenský vydavateľ, s ktorým budú spolupracovať.


Významnou správou je i to, že pripravujeme nový e-shop. Spustenie plánujeme v septembri. V profesionálnej verzii bude napríklad možná aj platba kartou. Dostane vlastnú doménu – www.cbs-shop.sk.

Žiaľ, v e-shope si krásne počasie objednať nebudete môcť. Zaručiť vám ale môžeme iné. Každý výrobok Vydavateľstva CBS nesie v sebe dušu, ktorú mu priam vryli naši (ne)leňošiaci zamestnanci ;)

Želáme nádherný zvyšok leta.

 

Kapcsolat

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
 +421 48/429 90 10
 +421 948 228 789
 
 www.cbs.sk

Támogatjuk

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

logo R